Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Kentas_Ultimate

Aurimas_Gangs

Rekomenduoti pranešimai

  • Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje: Aurimas_Gangs
  • Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: Naudojo arba nelegalią programą, arba serverio bugu, tačiau žudė per g
  • Žaidėjas yra administratorius (-ė)?: Taip
  • Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]:

Žaidėjo parašas

 

 

1.png

Video( pažeidimas 0.09 - 0.15s)

  • Ar žaidėjas buvo užblokuotas žaidime?: Nebuvo

Nuimkite įspėjimą, dėkui

 

Pridedu: kadangi čyteris bando atsimazinti kad jis tiesiog norėjo pasinaudoti taxi paslaugomis, todėl įkelsiu foto, kurioje jis mane nužudė 20min prieš video, ir dėl to pradėjau filmuot, ir bėja kam man save žudyt? Kad tave pakiščiau? Nejuokink, visai neįdomus tu man

 

7d8603a1d6cf114460828bb461a8fbd5933.png

Pridedu2: Kakoj name tag, tipo ir prieš 20min tu tiesiog norėjai važiuot ir aš vėl magiškiai miriau, prie pat buvai, nužudei, todėl nickas ir matos, gi prisigavai viskas jau

Pridedu3: apie koki tu koeficiento lygi kalbi jeigu pas tave 1 zodyje po 2 gramatines klaidas, dar apie kazkokius kilometrus prisisvaigsti, prisigavai ir viskas, bent jau nebandyk atsimazint, eik geriau dar pažaist, nes 800min tik parodo kad galvele uzkaitus

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

video privatus,bet jau zinau ka tu ikelsi,tad nzn ar tave rasyti i cheeterius uz bugu naudojima ar taxi ppk uz dirbant uzrakinta masina. spudziau g miktuka,kad ilipti i taxi bet tu uzrakines masina koks tu taxi? 3 kartus prasiau atrakinti masina turetu matytis tavo video kuris yra privatus 2 dalykas speceliai uzrakini masina ir filmuoji kol pasibugins servas ir numirsi geda. o kaip paprastas zaidejas bandziau ilipti tavo masina. tad nematau cia nieko neleistino sekmes.

pildau: kokiu cia dar fotkiu dakeliai :D kas cia per name tag pas tave ?:DD uz kilometro stovedamas nuzudziau... negana to rasydamas ppk negali izeidineti peikiamo asmens o tu butent taip ir darai. i ppk atsakiau o uz kaskoki serverio susibugima netureciau buti nubaustas,bet kai vasia manes nemegsta tad baus :). pacituojam 1 taisykle ir laukiame verdikto :)

12. Jeigu video trunką ilgiau 10 sekundžių, prašau nurodyti, kurioje sekundėje tiksliai matomas pažeidimas. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...