Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Monika_Salciute

Mafiju/gauju cheateriu prižiurėtojo keitimas

Ar reikia iškeisti Vasia ?  

24 balsai(-ų)

  1. 1. taip/ne

    • Taip!
      13
    • Ne!
      11


Rekomenduoti pranešimai

prieš 1 valandą, Lukas_Spenseris rašė:

Kiek kartų sfitas sedėjo bliste, kai 2 kulkos nekimba ir net nesimato iš kur šovė ir su kokiu ginklu. Mane įkėlė į čyterius kai kelios kulkos nekibo, susibugino ir buvo 200 hp, mane į blist įdėjo, o to kuris su ghostmode filmavo nesugebėjo įdėt, tai nežinau patys spręskit ar jis vertas to prižiūrėtojaus :D

nevertas jaučiu, nes gi jūs tobuli.

prieš 1 valandą, Agnius_Tropec rašė:

kažkada rašiau, kad čyterių temą turėtu prižiūrėti ne vienas žmogus, o trys. 

dvidešimt trys būtų geriau manau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 2 valandas(-ų), Monika_Salciute rašė:

Manau daug kas yra gavęs free blist ne kartą, kaip ir aš, tiesiog rašau is kito forumo acc nes nenoriu gauti daug -rep ar kažko panašaus.

 

  Mano siuymas yra toks kad mafijų cheaterius turėtų prižiurėti žaidėjas turintis daugiau mafiju xp, ne kaip Vasia, apie 300k xp,

 

Ačiū už dėmesį.

ka tu ismanai apie tai , manai ne taip buvo kaip rinko ? normalus yra visada viskas normaliai vyksta , nebuni dalbajobas ir nepasigauni su aimu kaip kaikurie protinguoliai , naudoja neprotingai o paskui verkia i foruma ir dar nejaucia kai is ju visi tiesiok isipisineja.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Ar bus Vasia skilties prižiūrėtojas ar kas kitas, vistiek jei gautumėte blist tai kaltas būtų prižiūrėtojas, o ne jūs. Nenaudokit cheat`ų ir nebus jokių problemų, tuomet jau nereiks kaltinti skilties prižiūrėtojo jog tinkamai atlieka savo darbą.

prieš 3 valandas(-ų), Monika_Salciute rašė:

Mano siuymas yra toks kad mafijų cheaterius turėtų prižiurėti žaidėjas turintis daugiau mafiju xp, ne kaip Vasia, apie 300k xp,

Koks skirtumas kiek jis turi mafijų/gaujų xp? Patirties kiekis mafijose ir gaujose neturi jokios įtakos tam, ar tu žinai kokie yra cheat`ai yra ir kaip jie veikia ar ne.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

13 minutes ago, Vika_Wayy said:

Ar bus Vasia skilties prižiūrėtojas ar kas kitas, vistiek jei gautumėte blist tai kaltas būtų prižiūrėtojas, o ne jūs. Nenaudokit cheat`ų ir nebus jokių problemų, tuomet jau nereiks kaltinti skilties prižiūrėtojo jog tinkamai atlieka savo darbą.

Koks skirtumas kiek jis turi mafijų/gaujų xp? Patirties kiekis mafijose ir gaujose neturi jokios įtakos tam, ar tu žinai kokie yra cheat`ai yra ir kaip jie veikia ar ne.

Taip, taip nenaudokit ir nekaltinsit :D, nieko nenaudodamas vienas zmogus is jo 3 blist sugeba gaut

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Didžiausia problema esate Jūs patys. Geriausia turbūt būtų, kad iš vis ta skiltis išnyktų ir kapotumėtės čytas prieš čytą, nei blist būtų, nei banintų - ar ne?

O dėl idėjos - prieš, turime patyrusį žmogų, darbą atliekantį kiekvieną dieną ir nereikia nieko keisti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

4 hours ago, Mikey_Budko said:

Vasia ar fokusas jie ne mafiju zmones, Kalanta, Robis_Puma, Diesel_Drift, Tropec, jie turetu priziureti bet taip pat, jie nedes savu i blistus, tai nezinau

Negalvok kad vasia pats savų iš čytų netraukia. :)))) Visi būvo korumpuoti ir bus, taip nėra kad būtų prižiūrėtojas kuris visus lygiai deda į blistą. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 valandą, Arunce_Krusty rašė:

Negalvok kad vasia pats savų iš čytų netraukia. :)))) Visi būvo korumpuoti ir bus, taip nėra kad būtų prižiūrėtojas kuris visus lygiai deda į blistą. :)

Norėčiau pamatyti bent 1 nenubausta čyteri. ;/

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...