Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Salamas_Noris

Vaidas_Killer

Rekomenduoti pranešimai

  • Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje: Vaidas_Killer
  • Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: Panašu į ghost mod'ą kažkokį, nes vos tik uždėjau bega jis dingo. Faktas, kad kažkoks cheat'as.
  • Žaidėjas yra administratorius (-ė)?: Taip
  • Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]: 

Pildau:

Neįsivaizduoju ką tu čia fotkini ir ką tu čia nori parodyti su tuo savo FPS, bet tiek to. Leisk supažindinti tave su savoka FPS, kad kiekvienam skūnde nesiatmazintum su juo. Šis matmuo parodo, kaip greitai tavo kompiuteris apdoroja žaidimo duomenis ir kiek kadrų per sekundę tu matai. Kad ir kiek tu jų mažai matytum, tai neturi įtakos tavo dingimui ir "escape" rodymui prie tavo nick'o. Tu esi aktyvus žaidime, nes /sekti komanda ir tavo atsakomieji veiksmai, puikiai tą parodo. Visiems gerai žinomas "ghost mode" kai žaidėją lyg rodo neaktyvų, bet jis kuo puikiausiai žaidžia toliau. Beto kai žmonėm lagina, jie nepranyksta taip, kaip tu šiame video. Tuo labiau tave veikė ir mano freeze ir /arbotas komanda. Tad gana mielasai kurti pasakas. Žmonės čia ne toki jau ir durni.

 

 

  • Ar žaidėjas buvo užblokuotas žaidime?: Ne
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Gi lagina man kas nepatinka dar vienas cytu gaudytojas

Spoileris

a0223740b24e22f98d81a04d312ae2c1270.png

Spoileris

9cc16436d114aea60906e3dc0f61cc97831.png

Spoileris

f0459fcea1bf65176db478da04f3ee01254.png

Zjbs fps kritimas ane?turi klausimu dar

Spoileris

d82550ac7cfd570d4e5332fce7410d3f925.png

Spoileris

37855127d2dd8fef80993d12d3ef3618878.png

Stai dabar fotkinau turejau broli nuo pc nuvaryti kad tau gi kazka irodyti ve per tokius atgrubnagius ir gaunami free banai daugiau 30fps nekilna ir ka man daryt?nupirk vaizdo plokste tada bus zjbs plius pingas pazek kaikur 100 tai irgi lagina ta zaidima net as tavo stabdymo nepajutau jeigu stabdiai tiesiog pravaziavau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...