Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Lukas_Fletron

Vasia_Carter

Rekomenduoti pranešimai

Anketa:

 

 

1. Jūsu Vardas_Pavardė: Lukas_Fletron

2. Pažeidėjo Vardas_Pavardė: Vasia_Carter

3. Situacijos paaiškinimas (išdėstykite viską trumpai ir aiškiai): Jis yra čyteriu skilties prižiurėtojas, ir nufilmaves jis neleidžia žmogui paaiškint padeties, o tiesiog užrakina tema ir laukia kol ides i Juodaji saraša.

4. Žaidėjo padėtis serveryje (Administratorius;teisėsaugininkas;gaujos/mafijos narys)Galite patikrinti čia: Admin.

5. Įrodymai (BŪTINA):

 

49cb9f5b6b34dbada4fb91c6a78394e9886.png

 

6. Ar žaidėjas buvo nubaustas žaidime? Ne

 

Beto, neturiu šanso atsakyti i cyterius kitur, tai Korni atsakysiu čia, nes kadangi tu turi pilna teise, tai kontroliuoti.

Visu pirma tai mano Cyteriu anketa: 

 

 

Antra va irodymai, kad tai yra tiesiog serverio bugas:

Pirmas video, tai šaudomo žmogaus pozicija, kaip jam rodo kulkas, kad aš i ji nepataikau:

 

Antras video, kaip tai atrodo iš šaudytojo pozicijos: P.s atsiprašau už lag, nes ijungus Bandicam fps iš 60 iki 10nukrenta.

 

Ir jai čia kažkas prikibs, kad video neimanoma ižiurėti va, ss kaip i ji pataikau, ir kaip jam rodo video:

 

eeaedf096f286a37b2fae5cc922930c4801.png

 


2a38e5410456c6c93599dae004f883d1175.png 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

2 minutes ago, Vasia_Carter said:

Ką tu su tokiais lagais ir efektais nori įrodyti ? Nebent, kad normalaus pc neturi. Šitie video nieko neįrodo, kas susiję su mano čyteriu tema, kurioje tu įkeltas už čytinimą.

Kaip tai nesusija as tam paciam spote stovejau ir i mane saude, taipogi tau rode, kad i mane pataiko, o man rode, kad kulkos skrieja sone, arba atsitrianke i deze. Paziek kaip as saudu rodo kad pataikau, o jam rodo, kad pataikau i siena arba kulko skrieja sone, ir tie Lagai nieko nereiskia. Galesiu prisest prie kito pc padarysiu normalu video be lag jai netinka sitas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

9 minutes ago, Vasia_Carter said:

Kraujo efektų rodymas, nereiškia kad buvo pataikytą. :)

Tu rimtai atroufaves ar kas tau yra? Ar be efektu ar su efektais, vistiek tas kraujas istiksta, vadinas dbr jai nufilmuosiu zaideja su kraujo efektais kuriam nelips 30kulku sakysi, kraujo efektai nepataikiai tu i ji ane? P.s dar video matosi, kad visalaik ping virs 100-120, tai tai dar turi daug reiksmes.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Įrodo tik sistemos užrašas, arba garsas, kurį galima pasidaryti per /nustatymai. O efektai gali atsirasti kai šalia pašauni. Pasirink vieną pasiteisinimą, iš pradžių sakai va įrodymai kraujas pamparam, paskui pridedi kad va dėl pingo, kas toliau ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

44 minutes ago, Vasia_Carter said:

Įrodo tik sistemos užrašas, arba garsas, kurį galima pasidaryti per /nustatymai. O efektai gali atsirasti kai šalia pašauni. Pasirink vieną pasiteisinimą, iš pradžių sakai va įrodymai kraujas pamparam, paskui pridedi kad va dėl pingo, kas toliau ?

As del galimai nelipusiu kulku sakau, kad pingas galejo turet poveiki, o del garso, tai tuoj ikelsiu video ir su garsu jai nori, nes garsa isjunges buvau

Prasau, pats sakiai, kad tai irodo, garsai, va

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...