Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Edgaras_Brigada

Lukiz_Carter

Rekomenduoti pranešimai

  • Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje: Lukiz Carter
  • Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: INV. Keliu antra karta, pirma karta pranestas buvo bet kazkodel i blist nebuvo idetas. keliu antra karta
  • Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]: 
  • Ar žaidėjas buvo užblokuotas žaidime?: Taip
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sw draugeli, jo imu ir naudoju inv kurio neturiu lygioj vietoj kur jis nereikalingas ir vapshe net nesistengiau priešintis, dar matos, kad mocas nuo kurio nulipau sugedęs tai kaip jis su gedo jeigu aš inv? Xddd Gal tau taip rodė tas dvi kulkas, nes man per laptopa lošiant wifi palagino, bet man tai rodė, kad nepataikė jis net. Tai gal biški jau nebeprakaituok ir baik free banint mane, jau užp*so :/

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Seni tavo atmazai tokie levi, pasiziurek video dar karta ir viskas :DD Prie ko cia mocas kazkoks? Grove Streetu stovi  mocas bbz kieno isvis :DDDD , 3kulkos nelipo. jei uzspaudi inv tai nepamirsk atspausti nes buna va taip kaip video

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Ką tik, Lukiz_Carter rašė:

Tai, kad mano mocas, atbulas atvariau Xddd Aš tau dar kartą sakau, kad kai per laptopą loši netas lievai traukia... Va dar foto kaip sustojęs aš ten tekstą rašiau, tai kada tavo manymu aš spėčiau sujunginėt tą inv? :DDDD d592ab4b88bd6fe4283b8a3217979b2f325.png

prie ko cia dabar tavo laptopas? as su laptopu losiu pas mane tiik 2 paloskes wifi ir nieko man nebuna, visos hp eina :D karoce, tu nesimazink. Jei tu ant tiek atraufaves kad su inv losi net kai vazineji tai cia tik tavo problemos. video pasiziurek trecia karta jei nesupranti dar

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 2 minutes(-ių), Donaldas_Donald rašė:

prie ko cia dabar tavo laptopas? as su laptopu losiu pas mane tiik 2 paloskes wifi ir nieko man nebuna, visos hp eina :D karoce, tu nesimazink. Jei tu ant tiek atraufaves kad su inv losi net kai vazineji tai cia tik tavo problemos. video pasiziurek trecia karta jei nesupranti dar

 

prieš 20 minutes(-ių), Donaldas_Donald rašė:

Seni tavo atmazai tokie levi, pasiziurek video dar karta ir viskas :DD Prie ko cia mocas kazkoks? Grove Streetu stovi  mocas bbz kieno isvis :DDDD , 3kulkos nelipo. jei uzspaudi inv tai nepamirsk atspausti nes buna va taip kaip video

Pradžioj sakai gs mocas, db jau sakai su inv važinėju :dd tai tu apsispręsk kaip meluot kitą kartą :/ 2kulkos per lagą nelipo net ne karo metu kur net tie kurie turi tą inv nenaudotų, JO REIK P*ST BANĄ.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...