Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Lygis_White

Domas_Wanna

Rekomenduoti pranešimai

  • Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje:Domas_Wanna
  • Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?:AIM+anti esc
  • Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]:

6sec žiūrėkit-info 11sec.

 

 

 

Kad būtų aiškiau:

 

Kad būtų dar aiškiau:

https://gyazo.com/57a616171d4d7cad0444851b4f7a3886

Kad būtų iš viso aišku: Šaudė į gs narį, vidury šaudymo prieš jį užlindo SAVAS,tb narys. Matosi,kaip jis bandė šaut į priekį, bet kadangi aimas jau užtargino(visi žino,kaip tai atrodo),tai iššauna į savą.

 

Pridedu dar:anti esc. Nėra tokio dalyko,kad kai paspauni esc,crashina. Pats NGPT narys paprašė esc paspaust,ir viską matė. Jei ant galo "paspaudė esc",tai vistiek būtų rodę esc,nes kai crashina rodo esc. 

 

  • Ar žaidėjas buvo užblokuotas žaidime?:Nebuvo.

 

 

 

Wanna,nieko asmeniško, bet pats pasirinkai kitą pusę. 

 

 

Pridedu:Nesimazink,taigi ŠAUNI Į PRIEKĮ,IR IŠ KARTO PASISUKI IŠ ŠONO. Kūlka skrenda kreivai,grynai matosi. Vidury veiksmo į savus šaudai typo xd P.S. Atspėjau tavo būsimą atmazą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

:DDDD Neturiu žodžių, nes negaliu patikėt kad čia būtent ta istorija, kuria patikės tik tie kurie buvo TeamSpeake, ir patys girdėjo kaip rėkiau jam nesimaišyt man kai šaudau ir grąsinau kad šausiu jam ir kai jis vėl užlindo šoviau į jį, mažiau reikėtų jum sureikšmint tokius dalykus ir užsiiminėt rimtesniais reikalais. Cirką darot.

 

Neturiu aš tau ką pasakyt, neverta net aiškint, lyg neįmanoma pasisukt ir šaut.

 

Alliance laisvas esi, jeigu keliu cheaterius tai su rimtais įrodymais kurie kažką įrodo, o ne video su viena kulka.

 

:DDDD Juokdarys tikras esi, visi žino kad mane crashina kai paspaudžiu esc nes įsirašęs menu modą, ką tu tuo nori įrodyt anti escaperi tu, išvis koks to anti esc tikslas nesuprantu :DDD

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Neatmazink tu krw nevykeli sakai " mažiau reikėtų jum sureikšmint tokius dalykus ir užsiiminėt rimtesniais reikalais. Cirką darot." O pats banini, kad paimtum zoną nevykeli.

Tavo tai rimti įrodymai tai aš bbd rimtuolis atsirado keista kad iškart ikėliai video galvojau laukti 24h. Beto sakai visi žino, o kas tie visi? Mama- tropecas ir Tėtis- antinas?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...