Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Lukas_Spenseris

Dėl TPK

Dėl TPK  

67 balsai(-ų)

  1. 1. Ar sutinkate su šiuo pasiūlymu?



Rekomenduoti pranešimai

prieš 2 minutes(-ių), Dark_Cyrus rašė:

Kazkaip 6 metus serveris be ju gyvavo ir tvarkesi puikiai. Rinktis direktoriu - dpkt darbas, kokio velnio ji dpkt jeigu nerenka, 6 metus rinko tegul ir renka jeigu jau to dpkt taip norejo, pasieke tai tegul dirba. Ar cia mada dabar tokia, ar tiesiog nauji veidai DPKT kurie nori kad butu viskas lengviau, bet deja, DPKT visada buvo sunkus darbas, niekas uz juos nerinkdavo direktoriu. Ir visgi, kalba eina apie TPK narius, aisku kad jiems nesakys kad jie trukdo, kad neizeistu. ABSURDAS, nieko nenoriu izeisti, bet to jau per daug.. Kai pasake Lukas "kuom teisesauga isskirtine?" - niekuom. Visur tada priziuretoju reikia, ir dar del neaktyviu darbuotoju. Sedi po kelis metus darbe 0 minuciu prazaidzia, kam tokie darbuotojai? Idiotizmas. Prie sito irgi galima prisikabinti.

Tas dėl neaktyviu buvo sukurtas tokiems žmonėms kuriems iškyla problemų ir negali prisijungti ilgiau negu 12d, pavidžiui turi auksta rangą ir realeme gyvenime susikloste taip kad išvyko i karinius 3 sav mokymus ar sugedo kompiuteris ir daug kitų rimtų situacijių, bet direktoriai pradėjo naudotis tuom ir idėti nepraneše, savo draugus kurie tingi losti ir seip sėdi kad sėdėt darbe o poto gauna TPK įspėjimą ir būna blogai. Įsakykit savo nuomonė į akis mes irgi esam žmonės ir supranta ir nesam vertėje kad iš oro verst

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Melas melas melas. Turiu nuostabu pavyzdi - Vygis_Belgas kuris metus ar daugiau sedejo armijoj, ji kasdien veziojo ir is jo buvo 0 veiklos armijoje. Taipogi buvo dar keli darbuotojai kurie irgi nieko neveike o sedejo tame sarase ir galejo nedirbt, o tik juos g veziodavo. Ar tu cia is manes durniu darai ar ka, niekas taves nevercia, tiesiog zmones pasako savo nuomone kaip yra. Mano ispudis apie jus irgi ne is geriausiu, todel ir isikysau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 20 minutes(-ių), Lukas_Valteris rašė:

Hmm.. Šalinti TPK tikrai nereikia, kodėl? Mano manymu - tai reikalinga, kadangi vis gi tai sekantis žingsnis yra tas TPK, keliaujant link DPKT. Vis gi naujas pasiekimas, tarkim bent jau man. Aišku, žinoma, kol bendraujat su TPK nariais, kol jie daro jums gero, jūs už juos einat iki galo(ne apie visus kalbu, o apie kai kuriuos asmenis), o, kai buvo va tarkim FTB rinkimai, Armijos, viskas.. Prasidėjo, TPK tokie ir tokie, anokie bei visokie.. Mano nuomonė, kad TPK nereikia šalinti, jų privilegijas nereikia mažinti, viskas gerai yra su jais. Daug pavyduolių visur ir visada buvo - tai ramūs būkit.. Suprantat, gi tarkim paėmus ir tuos DPKT narius, jie gi turi prižiūrėti visus darbus ir pnš, ane? Bet kodėl tada tarkim Kornis neprižiūri visų darbų? Tai ką, jau viskas, reikia ir DPKT šalint? Baigit svaigt ir nusiraminkit. Jokių šalinimų. Nebent ką šalinti - tai Vasia_Carter nuo DPKT, kadangi už šitą acc žaidžia du asmenys. Kodėl niekas jam nieko nesako? Laiko direktorių, 2 asmenys žaidžia už acc, DPKT Tyli. Jei kažkas kitas žaidžia už vieną acc 2 asmenys - tai viskas, šalinam, kišam į direktorių blistą.

Nežinau nei vieno dalyko gero ką jie yra padarė (nu tipo nebent veiklą organizuodavo) bet db kiek žinau tiesiog liepia direktoriams pvz surengti treniruote su swat ar pan. Laikyti pareigas tik dėl to, kad tai kažkam pasiekimas? :D Kai DPKT įdėjo šitą dalyką jie su visais teisėsaugos direktoriais kalbėjo sakė, kad jų pagrindinis darbas organizuoti treniruotes ir reidus bendrus, kadangi Beliunas jas darydavo dažniausiai tai užtariau jį, bet daugiau nei kaip iš teisėsaugininko paprasto nei kaip iš valdžios nk iš jo nėra, kad jis čia vadovautu direktoriams +šū tokė rasyba nebėnt kaimūosė buti dpkt. Jeigu su tpk viskas gerai, tai sukurti tada reikia kiekvienam darbui prižiūrėtojus kurie vadovautu direktoriams.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Su šituo pasiūlymu nesutinku, galiu pasakyti jog esama "TPK" komanda yra labai naudingi bei kruopštūs savo darbui (mano manymu, nors ir savi žmonės), nes šie žmonės galvoja kas būtu naudinga Teisėsaugoms ar pačių žaidėjų labui. Man jūsų neigiamos emocijos už mano nuomonę nerūpi, tiesiog supraskite, jog šie "TPK" atstovai stengiasi ir nesėdi kojų užsikėlę ant stalo.. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Aš galvoju,kad ** reik trint ta nesamone ir viskas vpš kas sugalvojo šita sūdą?. Bl aš nesuprantu kam tokios nesamones reikia prižiūrėti darbą yra dpkt pareiga ,o ne kažkokiu tpk ar kaip čia jie vadinas jeigu nurodinėja kiek įspėjimu dėti tai čia viršūnė nu tai kam tada reikalingas direktorius,kad kaip šuo klausytu ne tik dpkt ,bet ir da kažkokiu. Jeigu dpkt tingi prižiūrėti darbus tai ** vpš jį imat galbūt nespėjat visu taip suprantu nu tai tada didinkit dpkt skaičių tada gal spėsit. Kiek skaičiau apžvalgu ten mafijų dirika kaip renka tipo kartu renka su tais mafijų/gaujų prižiūrėtojais rmt? :D tai keliesi dabar žmogu /pzu darot 2 dpkt ir 2 tie prižiūrėtojai ne nu nesamone čia yra ** tie prižiūrėtojai,kad gautu nemokama admina ir eitu per darbus kada panorėjai. Kiek laiko jau yra šita nesamone ir nei karto dar nemačiau,kad tu prižiūrėtoju dėka buvo nubaustas direktorius? jei buvo apšvieskit. Nes aš garantuoju,kad jie sėdi darba kelias xp ir fsio daugiau nieko neveikia tikrai garantuoju,kad šita darbą jie išnaudoja taip kaip reikia per kara ten /pzu daro direktorius ir t.t nu vndž naikint nh šita nesamone, bet man px aš nežaidžiu senai tai dėl manęs ir ta sarga galit uždaryt,bet juokingai atrodo nu. Prirašiau nesamones kažkokias,bet minti gal pagausit.

Gal aš klystu bbž gal tie prižiūrėtojai dirba kaip negrai ir viskas yra su jais gerai,bet mano nuomonė tokia nes nei mačiau,kad papeikimas būtų įkeltas nuo jų nei kažkas pnš ar vpš buvo užbanintas nuo jų rankos nors vienas žaidėjas pvž iš mafijos už čytus?. Jei aš klystu srr ,bet šia minute galvoju būtent taip.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

idi spat tpk trinkit lauk tas pievas,ka cia prikuret pievu su tais tpkt ar kaip ten vadinas pas jus,dpkt tam turi atlikt pareigas ir maziau tpkt kiskit nosis kaip kas baudzia,DPKT yra dpkt fsio davai iki

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...