Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Aure_Nitro

Darutis_Lejukas

Rekomenduoti pranešimai

Video 7 skundžių :) Ir matos ping 69-59 o lostai 0.63 ,kaip supratau reiškia ,kad serveris lagino ir rašiau vip chate ,kad ar vienam kimba serveris ,o vėliau įsirašiau bandicam ,bet nebuvo progos įsijungt ,nes kariavau mafijos zonoje kur negalėjau nuleisti game ,nes butu išmete esc :) sekmės.

P: Ne taip supratai vyras pingas ~60 yra labai mažai apie juos nešneku ,nes turėtų but packet loss 0.01 +/1 0.01 daugiau /mažiau ,bet serveris lagino ir serveryje sukilo iki 0.63 ir nekibo tos kūlkos ,bet pingas liko toks pat tai šiek tiek skirtumas yra :)

P2:Žodžiu neprisigalvok šūdų , va dar vienas įrodymas ,kad maždaug tuo metu pradėjo strigt servas , pas quick'a 61ping ,bet packet loss 0.63 iki 0.80 ,tai tipo ne servo lagai?

Ždž laisviadienis tau šiandien.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

11 hours ago, Arturas_Quick said:

Kai lipi objektu niekad beveik neina hp išmegink žaidime, kai sakykim va kaip jis ant angaro, o delko? Nes vienam rodo ta o kitam kita jei jau bus praneštas ikelsiu video kaip yra bugas

Įdomiai, kai aš lipu ant villos, mane visad nupisa nuo vaizdo:DD kuo aš prastesnis?

 

nesimazink lagais ir pingais. Tokia pat situacija buvo su mano pavaduotoju, gavo blist, o aš įspėjimą. Jam irgi apie 60 buvo. Nesiekia 1? Vsio, ate, ate, cheateri.:D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 valandą, Raimaa_Runy rašė:

Įdomiai, kai aš lipu ant villos, mane visad nupisa nuo vaizdo:DD kuo aš prastesnis?

 

nesimazink lagais ir pingais. Tokia pat situacija buvo su mano pavaduotoju, gavo blist, o aš įspėjimą. Jam irgi apie 60 buvo. Nesiekia 1? Vsio, ate, ate, cheateri.:D

gerai ožia pisi kai atbanins acc įkelsiu video dabar nekriok 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...