Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Voduf_Cornow

Gaivinam Sarg'o Ekonomika

Pritari?  

44 balsai(-ų)

  1. 1. Pritari?



Rekomenduoti pranešimai

Mano manimu yra viskas gerai. Nebus įdomu, tada jei nesedėsi g. O taip pasipelnyti galima. Jei būtų kaip sakai, manau sumažėtų žaidėjų skaičius serveryje. Reikia priprast kaip yra 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

As siuliau kazkad tokia ideja, bet visi neige, siuliau kad viska palikt tik suprastint milus pvz is 100m padaryt i 10m is 1m i 100k bet verte palikt tokia pacia :P

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 35 minutes(-ių), Laurynas_Bertalas rašė:

Kad jūs ta sarga dėl milu i težaidat, man kazkaip vps px tie milai turi 5m ant vipo i vsio i grybauji tam sarge

Manau supranti, daug kas uz tuos milus visko gauna, pvz csgo itemu, ar ten pvz pinigu, cia aisku neplatinsiu visko, visi viska zn, visiem px :P

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Taigi dabar dauguma daros tuos verslus jog gaut tuos pinigus "milus" kaip sakoma ir deda belekokias saibas i sarg projekta o poto sedi g turedami kelius acc, o tu nori ka dneitu pinigai sedant G ? Sarg Savininkams pinigai neis taip kaip eina dabar is tu taip vadinamu "donoru" kurie pildo sau verslus, arba perka kitus acc ir ten damusa versla toliau, tai sumazes Bumerio ir Juskos pelnas pries, jaigu turetum tu kokia kita acc kur butu 70-60k/min manau pats sedetum g ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 valandą, Khalis_Monro rašė:

Taigi dabar dauguma daros tuos verslus jog gaut tuos pinigus "milus" kaip sakoma ir deda belekokias saibas i sarg projekta o poto sedi g turedami kelius acc, o tu nori ka dneitu pinigai sedant G ? Sarg Savininkams pinigai neis taip kaip eina dabar is tu taip vadinamu "donoru" kurie pildo sau verslus, arba perka kitus acc ir ten damusa versla toliau, tai sumazes Bumerio ir Juskos pelnas pries, jaigu turetum tu kokia kita acc kur butu 70-60k/min manau pats sedetum g ;)

Kad dabar tik 3-4žmones su 50k virš versu tėra, o savu verslu nesiskundžiu (16,5k) Bet man "G" sedėt nereikia jog milijonų gaučiau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...