Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Voduf_Cornow

Gaivinam Sarg'o Ekonomika

Pritari?  

44 balsai(-ų)

  1. 1. Pritari?



Rekomenduoti pranešimai

prieš 4 minutes(-ių), Paul_Silver rašė:

Pats prisidedi prie ekonomikos gadinimo kitiems duodamas milų už nupirktą valiutą. :D Neverta siūlyt, taip nepadarys vis tiek.

Neatsimenu kada kažka daviau, o dėl padarymo jei daugelis norėtu padarytu kodėlgi ne, jugi pats norėjau jau daryt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Ką tik, Voduf_Cornow rašė:

Neatsimenu kada kažka daviau, o dėl padarymo jei daugelis norėtu padarytu kodėlgi ne, jugi pats norėjau jau daryt.

Man tai nedavei, kas sg turi visi čj yra matę tavo temas, bet man realiai nėra svarbu kas ką ten daro. Man aišku irgi nemaišo, kad padarys arba ne.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 14 valandas(-ų), Suktas_Lapinas rašė:

Ridos kelimas naujoku pagrindinis pinigu šaltinis, bet ekonomikos nesugražinsi jau čia, nebent bumeris dės kanors už ka brangei mokėti reikėtu.

 

 

prieš 6 valandas(-ų), Linas_Tobako rašė:

Prieš, aš tik iš ridos ir gyvenu

Dėl ridos kėlėjų, now happy?

Dar vienas dalykas, jeigu jau visi taip nenori kad taip atsitiktu, tai bent jau galėtu padarytu jog nuo 00:00 - 08:00 Negautu žaidėjai pinigų iš verslo sėdint "G" ir taip jūs "Ridos kelėjai" neprarasite pelno :))

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Už! Po šio atnaujinimo grįštų ekonomika greitai į Sarg'ą, nes kitaip tik sėdi g ir viskas, jokios prasmės.. Išvis galėtų padaryt, kad ir sėdint g išmestų AFK ir nebūtų, kad ten pavežiot ir panašiai, o SARG'ą žaistų išties aktyvūs žaidėjai o ne tie kur sėdi g. Nes tas ridos kelimas, nelogiškas visomis prasmėmis, prasilenkia su realybe.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...