Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Lukas_Emp

Tomas_Valentis

Rekomenduoti pranešimai

  • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Lukas_Emp
  • Teisėsaugininko Vardas_Pavardė sarg.lt serveryje: Tomas_Valentis
  • Kokį pažeidimą padarė teisėsaugininkas?: Bandymas apeiti afk sistema naudojantis nelegalias programas.
  • Įrodymai: 
    Spoiler

     

     

  • /info lentelė: Video.
  • Ar žaidėjas buvo nubaustas žaidime? Taip.

 

Ir kad mama paskambino i duris ir nuejai atrakint duru taip neatsimazinsi.

 

Pridedu, Video filmavau ne as o adminas kurio paprasiau nes mano bandicamas susibugines.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sveikas, na tavo skundas gan rimtas kitiems, bet tik ne man, nes savo poziciją aš žinau puikiai. 

Skraidymas su sraigtasparniu nėra ridos botas, o pagavai būtent tuo metu, kai aš nebuvau prie žaidimo, buvau nuėjęs, tikrai ne mamai atrakinti durų, o kur kas svarbesniais reikalais. 

Rašei man /arbotas komanda kaip ir turėtum daryti gaudydamas ridos botą, taip siekiant pasinaudoti ta proga, kai manęs nebuvo.

/freeze in /unfreeze komandos nieko neįrodo, kadangi, tikriausiai, buvau priskridęs prie žemėlapio kontūrų ir taip mane numėtė į šoną (JEIGU NETIKIT, PABANDYKIT PATYS IR PAMATYSIT) 

Tiesa, ridos botas turi tam tikrą maršrutą, pagal kurį aš būčiau skraidęs, o tai tiesiog sklandymas ore. Ir be to, jeigu būčiau ridos botas puikiai matytusi video kaip aš skrendu į šoną, nes su sraigtasparniu labai matosi.

Beje, tavo video matosi, kad naudoji anti-esc, jeigu neklįstų, ar kartais tai negalimas scriptas, dėl kurio buvo nušalintas Vilius_Nitro? 

Neteiskite be priežasties, kad esu ridos botas ir pan. pildau pirmą anketą per 6 metus žaidimo dėl ridos boto, gan juokinga. 
Bet viską pamatysit video, tai, ką minėjau rašydamas

Jeigu kažkur ir nusižengiau, nebauskit manęs, nes net nežinau už ką čia galima būtų bausti, tiesiog paaiškinkite, kad kito tokio karto nepasikartotų.

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...