Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Edgaras_Brigada

Prekeiviai - Teisėsauga

Ar pritariate, jog reikaingas nubaudimas kuris pagyvintų žaidimą?  

33 balsai(-ų)

  1. 1. Ar pritariate, jog reikaingas nubaudimas kuris pagyvintų žaidimą?

    • Taip
    • Ne, komentaruose paaiškinsiu kodėl.


Rekomenduoti pranešimai

Sveiki, taigi šiandien į galvą šovė dar viena, pagal mane - verta demėsio mintis. Kaip žinome, serveryje yra geroji ir blogoji pusė, teisėsauga ir mafijos/gaujos/ prekeiviai.

Kodėl prekeiviai?

Kadangi jie stumdo ginklus bei narkotikus. Bet, dėl ko jų niekas už tai nebaudžia ir pardavinėti leistina, o naudoti draudžiama? Tad pasiūlymas mano skamba taip:

Siūlau pridėti į /ita lentėlė nubaudima kaip " Neleistinas prekiavimas" kuris būtų baudžiamas simboliškai 10-20stars.

Kam to reikia?

Prekeiviai privalės sleptis ir parduoti prekė slėpdamiesi, arba bent jau stovint už kampo, kadangi dabar visiškai atrodo netikroviškai, kai miesto centre stovi prekeivis ir stumdo narkotikus civiliui, pro juos pravažiuoja teisėsauga ir nieko negali padaryti, kadangi tai yra leistina.

Negana to, dabar dar ir DRAUDŽIAMA bausti Ginklų prekeivius, jeigu jie šaudo į orą. Kieno čia bėdos kad jie demonstruoja ginklus? tegul daro tai ten,kur jų niekas nemato.

Papildau: Uždrausti teisėsaugai būnant su darbine aprangą daryti /pzu prekeivius (GP ir NP), kad nebūtų nesąžiningo stebėjimo. Taippat, uždrausti /sekti juos jeigu nėra su beglio statusu.

Komentuojam už arba prieš bei paliekam nuomonės komentarą, patikusiems žalias mygtukas apačioje.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Prieš kelis metus siūlei šį dalyką. Aš už! Žiauriai įdomu būtų! Wtf, vis tiek nesuprantu, kur parašyta, kad negalima baust GP už tai, kad jis šaudo į orą?:D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 18 minutes(-ių), Raimaa_Runy rašė:

Prieš kelis metus siūlei šį dalyką. Aš už! Žiauriai įdomu būtų! Wtf, vis tiek nesuprantu, kur parašyta, kad negalima baust GP už tai, kad jis šaudo į orą?:D

Aš irgi nežinau,  gal tiesiog to nerašo, bet taip yra.. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

5 minutes ago, Karce_Sony said:

Tai jei mentas žino kas np tai ir sekioja kas ne tingi.

Pabandyt verta! Be to, kad uždėt star, reikia turėt įrodymus. Tai vis tiek, vien dėl to, kad NP stovi šalia, tai nereiškia, kad jis pardavinėja nark.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Aš už,tikrai atrodytų tikroviškiau,įdomiau ir prekeiviams papildomo darbo būtų,jog su klientu susiorganizuoti šiek tiek nuošalesnę vietą prekybai. +rep

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...