Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Edgaras_Brigada

Prekeiviai - Teisėsauga

Ar pritariate, jog reikaingas nubaudimas kuris pagyvintų žaidimą?  

33 balsai(-ų)

  1. 1. Ar pritariate, jog reikaingas nubaudimas kuris pagyvintų žaidimą?

    • Taip
    • Ne, komentaruose paaiškinsiu kodėl.


Rekomenduoti pranešimai

Aš kaip narkotikų prekeivis sakau prieš. Dabar pažiūrėk į mūsų rangus darbuotojų mažai, o jeigu ir daro atranką mūsų būna maximum 22-24 ir manote kad teisėsauga mūsų nesekios? Jie ir dabar sekioja ir žiūri kam parduodi, o vėliau iš pirkėjų atima. wow kaip įdomu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Čia turėtų būti labai ištobulinta sistema kad ją įgyvendint,kažkaip padaryt kad negalėtu ar su FTB apranga daryt pzu esančio su GP/NP apranga ar kažką tokio,bet aš už,kadangi esu labiau teisėsaugos pusėje,ir tikrai yra nesąžininga mūsų atžvilgiu kad turi pravažiuot pro juos lyg niekur nieko,nes tik pajudinsi apsimyžą ir ašaras paleidžia kad ppk rašys. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 40 minutes(-ių), Santos_Navarro rašė:

Čia turėtų būti labai ištobulinta sistema kad ją įgyvendint,kažkaip padaryt kad negalėtu ar su FTB apranga daryt pzu esančio su GP/NP apranga ar kažką tokio,bet aš už,kadangi esu labiau teisėsaugos pusėje,ir tikrai yra nesąžininga mūsų atžvilgiu kad turi pravažiuot pro juos lyg niekur nieko,nes tik pajudinsi apsimyžą ir ašaras paleidžia kad ppk rašys. 

Visiškai sutinku su tavim, pridėsiu prie pasiūlymo, jog neleistu Teisėsaugai su darbinę aprangą daryti pzu narkotikų bei ginklų prekeivių.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Prieš. Kaip kažkas prieš mane minėjo jau FTB per pzu žiūri, seką np prekeivius ir paskui gaudo, tuos kas pirko nark. Padarius tokį atnaujinimą būtų dar blogiau, nes prasidėtų gp/np persekiojimas, važinėtų iš paskos, pasidarytų sekti ir baustu visada, rinktus ez baudas. Minėjai, kad gp turėtų slėptis už kampų ir viską daryti slaptai? Kaip tai įsivaizduoji kada yra komandos /sekti /pzu ir prekeivių nėra tiek daug kiek teisėsaugos. Man atrodo kvaila.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

21 minutes ago, Mazvis_Black said:

Prieš. Kaip kažkas prieš mane minėjo jau FTB per pzu žiūri, seką np prekeivius ir paskui gaudo, tuos kas pirko nark. Padarius tokį atnaujinimą būtų dar blogiau, nes prasidėtų gp/np persekiojimas, važinėtų iš paskos, pasidarytų sekti ir baustu visada, rinktus ez baudas. Minėjai, kad gp turėtų slėptis už kampų ir viską daryti slaptai? Kaip tai įsivaizduoji kada yra komandos /sekti /pzu ir prekeivių nėra tiek daug kiek teisėsaugos. Man atrodo kvaila.

Suprask, kad būtų ez baudos, reikia dėti star, o kad juos dėti, reikia turėti neginčijamus įrodymus. Vien tas, kad GP ar NP stovi prie žmogaus, tai neįrodo, kad jie prekiauja, be to, įrodymai daryti per /pzu nelaikomi galiojantys! Pradžiai viską apmastyk, o tik po to komentuok, nes mano manymu, tavo argumentai lievi.

Be to, čia kalbama apie prekeivių baudiną, o ne klientų!

 

Žinai, kas yra easy baudos? Tai non-rp, jei aš panorėčiau, tu visą dieną jailę sėdėtum už chuliganišką vairavimą. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 33 minutes(-ių), Raimaa_Runy rašė:

Suprask, kad būtų ez baudos, reikia dėti star, o kad juos dėti, reikia turėti neginčijamus įrodymus. Vien tas, kad GP ar NP stovi prie žmogaus, tai neįrodo, kad jie prekiauja, be to, įrodymai daryti per /pzu nelaikomi galiojantys! Pradžiai viską apmastyk, o tik po to komentuok, nes mano manymu, tavo argumentai lievi.

Be to, čia kalbama apie prekeivių baudiną, o ne klientų!

 

Žinai, kas yra easy baudos? Tai non-rp, jei aš panorėčiau, tu visą dieną jailę sėdėtum už chuliganišką vairavimą. 

Ko čia nervuotas? Nebūk mandras... Eik gaudyk tuos kurie daro non rp  čia ne rėkavęs.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Prieš, viskas normaliai dabar yra, jau ir taip nemažai atvejų buvo, kai tik nusipirkus narkus, prie tavęs prisistato teisėsauga ir atima. Beje, teisėsauga ir taip tikrina žmones, minimum, 20 kartų per dieną + įvairūs reidai ir panašiai. Įdėjus šį atnaujinimą, būtų praktiškai neįmanoma nusipirkt narkų, kas tikrai būtų nesąmonė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...