Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Arturas_Quick

MAFIJŲ/GAUJŲ PATOBULINIMAS

Ar reikai tokio dalyko  

108 balsai(-ų)

  1. 1. Ar reikai tokio dalyko



Rekomenduoti pranešimai

Visapusiškai už, mafijoms ir gaujoms jau senai trūksta ko nors naujo, apart karų tarpusavyje nelieka nieko kito ką veikti, manau galima būtų dar ir kitokių pasiūlymų sugalvoti ir juos įgyvendinti. O del šio pasiūlymo aš puikiai sutinku.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Aš pilnai sutinku, su QUICK nuomonė reikalingas šitas dalykas. bet vis tiek sargui gg xd

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Nu va, sakiau parašyti ir sulauksi daug teigiamų nuomonių. Aš už šią idėją, kad mafijos / gaujos gautu mažiau įtariamumo lygio nužudžius žmogų. Reikėtu kaip ir daugelis minėjo ne 1 star duoti už žmogų, bet va 3-5 ir pasiekus masini žudymą, nesidvigubintu lygiai ir toliau gautum tuos pačius 3-5 žvaigdžutes. Smagiau bus ir gaujoms, mafijoms, bet ir teisėsaugai gaudyti nusikaltelius. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 3 valandas(-ų), Vasia_Carter rašė:

Nu va, sakiau parašyti ir sulauksi daug teigiamų nuomonių. Aš už šią idėją, kad mafijos / gaujos gautu mažiau įtariamumo lygio nužudžius žmogų. Reikėtu kaip ir daugelis minėjo ne 1 star duoti už žmogų, bet va 3-5 ir pasiekus masini žudymą, nesidvigubintu lygiai ir toliau gautum tuos pačius 3-5 žvaigdžutes. Smagiau bus ir gaujoms, mafijoms, bet ir teisėsaugai gaudyti nusikaltelius. 

Butu nuostabu kad 3 ir nesidvigubintu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 57 minutes(-ių), Denisas_Vileiskas rašė:

o kodel mafijos vps turi gaut star uz nuzudimus manau kad mafijozas turi but nubaustas teisesaugos o ne gaut is oro tas star kai nuzudo

čia kaip sakoma butu per gerai nes teisėsauga baudu nebegautu, bet man butu nuostabu kad jau 3star 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...