Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Andriukas_Spartak

Paulius_Sfit

Rekomenduoti pranešimai

Anketos forma:

  • Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje: Paulius_Sfit
  • Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: Spread
  • Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]: Nuo 0 sekundes pataike 5 kulkos is 30 atstumo. 0,7 sekunde gyvybes pakilo :D
  • Spoileris

    f26a90ab75fe542fe601c6d62425b043832.jpg

  • Ar žaidėjas buvo užblokuotas žaidime?: Ne 
  • Taigi matosi kad begiojo zmogus tik lagina man tu pataikei 5/5  maziau atmazink turejau seniau anti esc ir istryniau liko LT tas zenkliukas tikrinkit jai norit:) Sekmes tau 
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

sw lenkas, gražus anti-esc:---) dėl to va prapisi adminėli draugeli

ai ps kas čia per video, gi vietoj vos ne stovėjo tas žmogus į kurį sulesiau 5/5 :D:D tik per tuos tavo krūmus jibanus ir grafikas nesimato nk, žmogus vietoj stovėjo tai ir sulesiau ten tas kulkas

 

išmok filmuot, nes aš žinau, kad nichuja tu ten nebėgiojai, todėl tiek ir sulesiau ez

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Ką tik, Paulius_Sfit rašė:

sw lenkas, gražus anti-esc:---) dėl to va prapisi adminėli draugeli

ai ps kas čia per video, gi vietoj stovėjo tas žmogus į kurį sulesiau 5/5 :D:D tik per tuos tavo krūmus jibanus ir grafikas nesimato nk, žmogus vietoj stovėjo tai ir sulesiau ten tas kulkas

Atsiprašau kad įsiterpiu, bet aš nestovėjau vietoje x) Bėgau prie hatos nušauti Kqly_Style, bet nepavyko, bėgau atgal užšokti ant stogo, ir tada lesei tu x) Vietoje tikrai nestovėjau x)))

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Anketos forma:

  • Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje: Paulius_Sfit
  • Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: Prisidėjo hp su čytais.
  • Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]:
    0:01-0:03 matosi kaip nuo 8hp pakinta į 28hp ir tada į 48hp (Žolė prideda iškart 40hp + rašo kad prisidėjo hp be cheat, šitame video nieko nerašė)
  • Ar žaidėjas buvo užblokuotas žaidime?:Ne, kadangi jis yra adminas.
  • INFO
    1.png
     

EDIT: Juokingi man tavo atmazai, perskaityk pirma viska prieš kažką rašydamas, susilėtink video ant 0.25 ir matosi puikiai kad nevartoji, štai kaip būna kai žolė prideda hp

'Stebimo žaidėjo Vardas_Pavardė gybyės pakito į 90 (be cheat), pas tave tokio teksto nebuvo

Edit: Pervartojai nieko nevartodamas? Galėjai ir geresni atmazą sugalvoti, aiškiai matosi kad nevartojai nieko.

Edit: Dar vienas atmazas, dgl daro ~45 žalos todėl turėjo pridėti tiek pat o ne du kartus po 20.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

:D:D:D:D wtf už ką čia įkėlei, prisidėjau hp su čytais? man atrodo tai vadinama vartojimu, bet nžn ką tu čia bandai išvartyt ps. jeigu čia tas kažkoks gyvybių čhyt tai už jį nuo servo gauni baną. :D Nespėju gaudyt to čhato, bet čj žolė kokia suveikė ar pervartojęs buvau prieš tai ir pakilo hp ar dar kažkas :D Beto pirmą kart apie tokį čhytą girdžiu, kad pridėtų hp xddd iškart sistema užfiksuotų toki ir baną pistų

 

tu invalide skaityk ką aš rašau, galėjau pervartojęs būt dar prieš tai ir atsistatė hp invalide bbž daug priežasčių yra dėl ko galėjo pakilt, bet tng galvot, nes bbž kas čia per čhytas gyvybes pasikelt :D:D:D pirmą kart girdžiu. Dar šjp yra toks bugas, kad kai nušauni žmogų ir jis dar iššauna kulką į tave prideda hp, nes užskaito kaip iš saugios zonos šauta (nes užskaito kaip miręs jau yra).

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...