Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Ign_Ignotavicius

Dėl TPK (Teisėsaugos priežiūros komandos)

Pritariate šiai idejai?  

63 balsai(-ų)

  1. 1. Pritariate šiai idejai?

    • Taip
      45
    • Ne
      18


Rekomenduoti pranešimai

10 hours ago, Raimaa_Runy said:

Perskaičiau mažiau nei pusę tavo žinutės. Pasakysiu vieną, pasikalbėk su buvusiu FTB direktoriumi - @Mantas_Zalgirietis manau jis turi ką papasakoti, ne veltui jų nemėgsta, kaip buvęs dir.

Žalgirietis nuskriaustas žiauriai ir nebuvo :D Va kai aš buvau direktorius dėl menkniekių prisipisdavo ir šeip labai aukštai jausdavosi, o dabar pamačius, kad visokių tpk įspėjimų prikurta tai išviso :D:D

Šalinti gal ir nereikia, privilegijas nebent sumažinti, o temos autorius galėtų ir daugiau argumentų pridėti, o ne rašyti pasiūlymą dėl to, kad nepatinka vienas tpk narių :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 57 minutes(-ių), Lukas_Spenseris rašė:

Žalgirietis nuskriaustas žiauriai ir nebuvo :D Va kai aš buvau direktorius dėl menkniekių prisipisdavo ir šeip labai aukštai jausdavosi, o dabar pamačius, kad visokių tpk įspėjimų prikurta tai išviso :D:D

Šalinti gal ir nereikia, privilegijas nebent sumažinti, o temos autorius galėtų ir daugiau argumentų pridėti, o ne rašyti pasiūlymą dėl to, kad nepatinka vienas tpk narių :D

O kodėl nereiktu naikinti jų, kai nk gero nedaro jie, tik gauna privilegiją vaikščiot po visas teisėsaugos sritis ten gauti max rangą ir free admin 3lvl

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sveiki, esu vienas iš TPK atstovų, skaitydamas jūsų diskusijas spėjau susidaryti ir savo asmeninę nuomonę apie dabartinę susiklosčiusią situaciją. Skaitydamas jūsų nuomones pastebėjau pora gan stiprių argumentų taip pat perskaičiau ir tokių komentarų kurie neturi nieko bendro su TPK, bet vis tiek balsuojančių už šios komandos naikinimą arba privilegijų ribojimą. Apie kiekvieną situaciją ir atsiliepimą čia nelabai norėčiau reikštis nes tai užkurtu dar didesnį ginčą kurį kiti skaitytojai vis tiek patingėtu perskaityti tad nematau tam prasmės. Nežinau kaip Beliūnas, bet aš asmeniškai tikrai nesijaučiu čia už ką nors viršesnis ir su malonumu ateičiau į kokį nors saugų teamspeak kanalą ta tema su jumis žmoniškai padiskutuoti tikėdamas, kad surastumėm bendrą kažkokį kompromisą galintį visą šitą pažiūrį į TPK nors kiek pakeisti.

 

Gero likusio vakaro!

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...