Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Ign_Ignotavicius

Dėl TPK (Teisėsaugos priežiūros komandos)

Pritariate šiai idejai?  

63 balsai(-ų)

  1. 1. Pritariate šiai idejai?

    • Taip
      45
    • Ne
      18


Rekomenduoti pranešimai

Sveiki, taigi aš čia nesiruošiu įvardinti konkrečių asmenų, bet norėčiau pateikti pasiūlymą, kad serveryje būtų panaikinta teisėsaugos priežiūros komanda - toliau TPK.

Taigi, visu pirma kam reikalinga ta TPK, jai jei daro ta patį ką ir direktorius, o direktorius kontroliuoja DPKT, tai aš manu kad TPK yra tiesiog nereikalinga, nes DPKT pilnai susitvarko su savo pareigom, o kai kurie TPK išvis gavę karūną, jaučiasi visa galva aukštesni už kitus. DAR PAPILDAU, KUO Kevin_Turner YRA IŠSKIRTINIS, KAD JIS BŪDAMAS ARMJOJE GALI GAUDYTI BEGLIUS SU NRG, KUR LYGYBĖ???

Taigi, jai man pritariate spauskite už, jai ne spauskite ne ir argumentuokite.

 

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Už, db juokinga ir tuo pačiu graudu kai direktorius dėl bet kokio šūdo klausinėją tų tpk ''ar galiu bausti jei darbuotojas...'' ''kiek įspėjimų dėti jei...'' nes yra taisyklė tokia. Dar ką Raimaa_Runy buvo rašęs, kad dirbo swatuose kai tpk buvo atėjęs į kanalą su nick admin_bumeris visi jo pradėjo klausinėt kas tu toks o jis tylėjo, bšk jį papyzdavojo ant prikolo tai jis atsimoovino Eideni ''neduok Raimai įgl be mano leidimo'' :DDDDD nu graudu, bet Korniui kažkodėl patinka tie tpk tai kol jis bus dpkt tol čj niekas nesikeis, gal net blogės situacija

 

Šitoje temoje dar daug aprašyta (komentaruose taip pat) apie juos, kam įdomu:

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Iš žalgio tiek kitu pasakojimo,kad direktoriaus veiksmai priklauso nuo tu tpk jūs man paaiškinkit koks tolkas iš jų? padaryti ten veiklą jobana kažkokia?:DD  tipo wtf jei direktorius stebi darbuotoja ane mato ten daleiskim non-rp dažna daro tai tipo ieškai tu tpk kažkokiu ir klausi kiek įsp dėti ir t.t?? galbūt darbuotojas nusipelnęs 2-3 įsp,o galbūt tam tpk nepatiks tas žmogus ir lieps jį išmesti ?? ir direktorius išmes ?? kaip suprantu taip yra pagal jūsų aprašymus??.. vpš nh trinkit laukt ta nesamone ir fsio,o dabar jaučiu tpkt tie laksto po sptd visokius ir xp keliasi. Galbūt jie turi susidarė sistema apie tuos įspėjimus ir t.t?? tai tada numeskit direktoriam ta savo įspėjimu sistemą ir baus ,o ne po kiekvieno darbuoto nusižengimo tu tpk ieškos, tai gal vpš tiegu tpk prižiūri kiekvienos teisėsaugos darbuotojų papeikimus?? vistiek direktorius nebeatsakingas už nubaudimą kiek suprantu.. Korni ble kiek bendravom seniau krw mldc bičas buvai į pd vos neprastumes jei nuo tavęs priklauso tu tpk likimas tai paklausyk manęs ir trink nh ta nesamone pamatysi daugeliui bus geriau,o jei nori surenk apklausa kokią garantuoju,kad kokį 80 procentu bus už nes galbūt sargo žmonės protingesni negu jobani amerikiečiai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 27 minutes(-ių), Murcialago_Bige rašė:

Iš žalgio tiek kitu pasakojimo,kad direktoriaus veiksmai priklauso nuo tu tpk jūs man paaiškinkit koks tolkas iš jų? padaryti ten veiklą jobana kažkokia?:DD  tipo wtf jei direktorius stebi darbuotoja ane mato ten daleiskim non-rp dažna daro tai tipo ieškai tu tpk kažkokiu ir klausi kiek įsp dėti ir t.t?? galbūt darbuotojas nusipelnęs 2-3 įsp,o galbūt tam tpk nepatiks tas žmogus ir lieps jį išmesti ?? ir direktorius išmes ?? kaip suprantu taip yra pagal jūsų aprašymus??.. vpš nh trinkit laukt ta nesamone ir fsio,o dabar jaučiu tpkt tie laksto po sptd visokius ir xp keliasi. Galbūt jie turi susidarė sistema apie tuos įspėjimus ir t.t?? tai tada numeskit direktoriam ta savo įspėjimu sistemą ir baus ,o ne po kiekvieno darbuoto nusižengimo tu tpk ieškos, tai gal vpš tiegu tpk prižiūri kiekvienos teisėsaugos darbuotojų papeikimus?? vistiek direktorius nebeatsakingas už nubaudimą kiek suprantu.. Korni ble kiek bendravom seniau krw mldc bičas buvai į pd vos neprastumes jei nuo tavęs priklauso tu tpk likimas tai paklausyk manęs ir trink nh ta nesamone pamatysi daugeliui bus geriau,o jei nori surenk apklausa kokią garantuoju,kad kokį 80 procentu bus už nes galbūt sargo žmonės protingesni negu jobani amerikiečiai.

Yra ta sistema, bet vis tiek klausiama ar tokie įrodymai tiks ir pan. dėl visko beveik ir klausimas tada kodėl tokia nustatyta įspėjimų sistema yra tik teisėsaugoje, bet nėra kituose darbuose? Pagal mane jei tie tpk egzistuoja jie turėtų tik tais organizuoti bendrą veiklą ir tiesiog stebėti kaip sekasi teisėsaugos sritims ar viskas jose gerai, darbuotojai gaudo bėglius ir t.t. o jei blogai turėtų pranešti dpkt. Bet ką mačiau paskutines 2-3sav. tai šansai sulaukti iš armijos reikalingos hydros/hunterioi pagalbos buvo minimalios, grobimuose būdavo 1-2 o dažnai ir 0 armijiečių, cargobobo irgi dažnai nebūdavo, tai ką tuo metu veikė tie tpk? Ai jo gi Dozas su Khaliu draugeliai Beliuno pamiršęs visai buvau...

 

Dar kitas niekam beveik nežinomas faktas apie TPK, daugelis žino turbūt už ką buvo nušalinta Kotryna nuo FTB drk posto (nes buvo prisijungęs dar kitas asmuo prie jos acc) , Khalis_Monro žinojo kad kitas asmuo iš jos frm acc atsakinėja į papeikimus ir pan. (būdamas tpk), tačiau kadangi ji buvo pažadėjus duoti pavaduotoją žmogui su kuriuo Khalis gerai sueina tai viskas buvo ok, bet kai Kotryna persigalvojo jis perdavė Korniui šią informaciją, patikrinęs forumo logus, paprašė Bumerio ir žaidimo ip logų. Jei būtų davus tam žmogui kuriam buvo žadėjus pavaduotoją tikriausiai ji nebūtų buvus nušalinta ir niekas nebūtų apie tai sužinoję.

Dar prieš šį įvykį būtent minėtas buvęs tpk narys leido Kotrynai duoti dviems žmonėms max rangą(1 jų ir buvo tas minėtasis žmogus su kuriuo gerai suėjo Khalis) kurie dirbo gal tik savaitę, o kai jai parašė papeikimą ji taip ir parašė, bet iš kart sulaukė prašymų ''neminėk manęs, aš negaliu taip daryti mane nušalintu už tai'' ir aišku td pakeitė atsakymą

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...