Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Judzinas_Krabas

Paulius_Sfit

Rekomenduoti pranešimai

  • Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje: Paulius_Sfit
  • Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: aim/hp padidinimas
  • Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]:  Į bėgantį žmogu visas kulkas pataikė.
  • Hp padidinimas, bėgo net nerodė, kad vartojo ir pasididino hp su +, o paskui vėl sumažėjo.
  • Ar žaidėjas buvo užblokuotas žaidime?: ne, nes adminas

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

atsakau už drg:

pirmas video, nk neįrodo, nes tiesiog pataikiau į gina kai tiesia linija bėgo ir poto pora kulkų į judantį

antras video, tiesiog atsivartojau, arba jūs ten kažką paeditinat, kad nerodytų arba bbž, nes buvau žolės įtraukęs prieš tai, nes matos, kad ne su full hp esu. Dar kartą sakau, kad nežinau apie kokį + čia kalbat, jokių gyvybių chyt neturiu ir beto sistema tikrai užfiksuotų kažką ir išbanintų arba rašytų, kad pakito hp, o čia čj nuo pervartojimo arba buvau užtraukęs žolės prieš šaudantis ir ten bėgant užkilo

 

Gal jūs čia mane pakišt norit kažkaip ir mokat arba chatą koreguot, kad nk nerodytų arba pačias žaidimo texturas kaip city moka ir bandydavo pakišt kitus. Nes aš pirmą kart matau, kad už tokius chytus žmogų įkeltų 2d iš eilės, o aš net neįsivaizduoja už kokį chyt jie čia mane įkišt nori. Todėl pasidomėkit ar nesufeikintas video čhatas ir pačios texturos

 

- ble gi žole jei išauni tapačia sekunde nesuveikia, žmogus prieš šaudydamas suvartojo o kai jus filmuotoju burys 4g tai galit viniot su tokias video :D ir rašo kai atsistatai gyvybes chyt būdų per pzu

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 11 valandas(-ų), Judzinas_Krabas rašė:
  • Hp padidinimas, bėgo net nerodė, kad vartojo ir pasididino hp su +, o paskui vėl sumažėjo. - ble gi žole jei išauni tapačia sekunde nesuveikia, žmogus prieš šaudydamas suvartojo o kai jus filmuotoju burys 4g tai galit viniot su tokias video :D ir rašo kai atsistatai gyvybes chyt būdų per pzu

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...