Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Andriukas_Spartak

Donaldas_Donald

Rekomenduoti pranešimai

Anketos forma:

  • Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje: Donaldas_Donald
  • Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: Aim
  • Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]:  22 sekunde matosi gražiai sava uztagina
    Spoileris

    98192f24d0cd7a9adf5bcf83657a4079982.jpg

  • Ar žaidėjas buvo užblokuotas žaidime?: Ne 
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Aim? Paziurek tu kaip arti jie buvo vienas kito, dar i ts sakiau sory kad nupisau, nes tik nusisukes iskarto nusitaikes norejau saudyt ir pisau i sava :D atstuma tarp ju paziurek, visko gyvenima atsitinka, ne vienas as savus nuzudau kartais. Ziuriu ir i skundus mane keli cia ir i cheaterius, tik kazkaip skunduose su awp tuo keistai, neturedamas awp sugebejau issaut ane? maziau painta naudok tu gal. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 16 minutes(-ių), Donaldas_Donald rašė:

Aim? Paziurek tu kaip arti jie buvo vienas kito, dar i ts sakiau sory kad nupisau, nes tik nusisukes iskarto nusitaikes norejau saudyt ir pisau i sava :D atstuma tarp ju paziurek, visko gyvenima atsitinka, ne vienas as savus nuzudau kartais. Ziuriu ir i skundus mane keli cia ir i cheaterius, tik kazkaip skunduose su awp tuo keistai, neturedamas awp sugebejau issaut ane? maziau painta naudok tu gal. 

Girdi tu paint master 2017 video ir ss sufaikink mažiau atmazink tegul bumeris patikrina pažiuresim ar įrodymai faikinti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

darykit jus ka norit, kazkaip neperstipriausiai pergyvenu. zinau kad neturiu net to aimo ir ramus esu, daug kas free gavo nes tiesiog kaip sakoma ne laiku ir ne vietoi issove, ir gavo free blistus, tai jei ir as gausiu tai patikek nedaug pergyvensiu;*

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...