Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Judzinas_Krabas

Salvis_Gta

Rekomenduoti pranešimai

  • Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje: Salvis_Gta
  • Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: aim/lag mod/antistunshot
  • Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]:  Nuo 0.1 iki 0.3 sec matosi ant stunshotas į jį pataikė žmogeliukas sudrebėjo, bet jis vistiek išovė, kas praktiškai neįmanoma, toliau 3 sec nekibo kulka per tą patį šūvį. 0.34sec iki 0.38 sec pataikiai viską, o 0.37 sec iki galo nekibo 3 kulkos kai bėgo.
  • 2 video.
  • 2 kulkos ir vėl kažkodėl nekibo.. Stebuklai..
  • Ar žaidėjas buvo užblokuotas žaidime? Buvo.

Info: http://www.part.lt/img/e475a054611db1d7bb32121abc3f77ac64.png

 

P.s  pačiam gale seni pasižiūrėk kad tos kilkos man lipo, ir dėlto nubėgau greit į požeminį nes būčiau mires :DDD. Niekad nesuprasiu, ką parašei, bet gale nelipo tau kulkos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

:DDDDDDDDDD apsiverksiu kraujų myžalais :DDDDDDDD

 

koks dar anti stunt shotas :DDD, buvau ant vilos nušokau nes pamačiau, kad atbėga pas mane apsisukau šoviau kulka viskas, koks dar anti stunt shotas :DDD toliau karočia, taip aš visas pataikiau nes pasižiūrėk pats aš prie pat prie pat atsitūpes Royals, taip kaip man sugebėt į jį visų nepataikyti? :DDDd kas čia per nesamoningi įrodymai. pačiam gale seni pasižiūrėk kad tos kilkos man lipo, ir dėlto nubėgau greit į požeminį nes būčiau mires :DDD. Pamačiau, kad jum tik užbaninti reikia, kad nevalyčiau savo šiukšlių iš bazes.

 

 

oj seni antras video nieko neįrodo, žinai kiek yra žaidėjų kuriem dvi kulkos nelipusios? žinai pats gi, tai geriau net nerašyk

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...