Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Domce_Sargas

Agnius_Tropec

Rekomenduoti pranešimai

Anketos forma:

  • Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje:Agnius_Tropec
  • Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?:Aim
  • Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]:
     

     

  • Ar žaidėjas buvo užblokuotas žaidime?:Ne
  • Aim nuo 0.14 sekundės iki 0.17 3/3 į bėganti, šokinėjantį žmogų ? abejoju. ir dar panašus variantas nuo 0.26 sekundės iki 0.29sekundės 3/3 vėl į bėgantį/šokinėjantį žmogu, ir nebepjauk kad patirtis kokia nors čia neįmanoma net geriausiam šauliui be aimo pataikyt į begiojantį šokinėjantį žmogų 3/3.
  • /info - 96c88dbfc527a3c6240cd28aaf52aa94567.png
  • Visada save filmuoji, o dabar nefilmavai saves nu tai keistai tu čia.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Laba diena sarg.lt mafijų/gaujų cheateriai skilties, Agnius_Tropec temos skaitytojai, labai malonu man atsakinėti į šį čyterio gaudytojo pranešimą, bet noriu pasakyti, kad aš nenaudojau, nes galima spręsti chato, kad mane stebėjo Lygis White ir mane filmavo, tai, koks man tikslas buvo kažką naudoti, antra jeigu pravertum savo akytes, pamatytum, kad ten buvo ne trys iš trijų, bet gal trys iš penkiu :) poto antras epizodas matome, kad pataikau tik pirmas tris ir toliau nebepataikau, kame esmė? galbūt čia aimas, kuris pataiko kažkiek kulkyčių, o poto vėl nebepataiko? GERAS :)

 

BETO NORĖČIAU SUŽINOTI, KAIP MAGIŠKAI TEN ATSIRANDA TOMAS ARABUSAS, PATIKRINKITE LOGUS AR JIS TUO METU PRISIJUNGĖ Į SARGĄ, KADANGI JĮ TURIU DRAUGUOSE IR MATAU, KAD NESIJUNGĖ, NEGI TELEPORTAI????? :) http://samp.sarg.lt/signature/signature.php?name=tomas_arabusas&text_color=66FF00&name_color=FFFFFF&picture=1

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...