Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Martis_Nomer

Andrey_Toronto

Rekomenduoti pranešimai

  • Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje: Andrey_Toronto.
  • Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: F11.
  • Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]: 
    Spoiler

     

  • Ar žaidėjas buvo užblokuotas žaidime?: Ne.

/info lentelė pabaigoj.

Pradžioj nekibo gal 4, ar 5~ kulkos. Video gale taipogi.

pildau: tą patį naudoja kaip ir afigenas

pildau: sure, severis lagino, like always. mažiau spaudeliok savo nesąmones ir neatsidursi cheateriuose. vse paka

pildau: tą patį naudojo ir šitas žmogelis. Kad esi pavaduotojas, tai dar nereiškia kad cheatini, o bumeris išėmė iš blist afigena dėl to nes priverkė visą skype chatą molis, tą patį ir tu dabar bandai padaryt.

Spoiler

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Laba vakara mielieji, tai va ačiū už pirmą čyterių temą ir už gerą dainą ;). Okey eikime prie temos,  jeigu rimtai tai visos gyvybės man nusijiemė, ne taip kaip SALVIO video ;) Žiūrėkit susilėtinkit video ir pasižiūrėkit, kada mano žmogus prijiemė žalą štai foto: 7f6acfc3921b6f6e2ee622acd36c0c2f548.png

Ir lygiai po šito teksto man nusijiemė visos gyvybės. O toliau turėjau 200 hp tai matosi kai lipo ant tos žolės ir kai pataiko į mane kulkas maždaug 7 hp nusijiema tai kitą kartą naudok /hp komandą. Tai va įrodžiau, kad serveris tuo metu lagino. O dėl afigeno tai nesuprantu kam tu čia jo temą įmetei? Juk jį išiemė iš blisto. 

 

Pildau: Aš tau dar kartą sakau pasižiūrėk savo video ir pasižiūrėk, kada man žalą išmetė. O su kraliku kita išvis situacija :DDD. Aš ir galėčiau panašią situaciją numest, bet kam pats juk žinai :) Bet vieni čytina kiti ne. ;)

Pildau: Ir tai koks man tikslas tą inv naudot?? Dar pats Kornelijus_Kornis parašė man, kad nekimba tai, net nustebau..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...