Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Afigenas_Mantas

Irmantas_Irma

Rekomenduoti pranešimai

  • Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje: Irmantas_Irma
  • Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: INV
  • Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-a
  • i)]: 
  • Video trumpas, nes akivaidžiai matosi kad žaidėjas naudoja neleistinas modifikacijas, tai yra inv/f11. Pirmos dvi kulkos nelimpa, trečia limpa, ketvirta kulka vėl nekimba.
  •  
 

d90da8c5b93ddc4e3d1c0dfbbdba6f95544.png

Ar žaidėjas buvo užblokuotas žaidime?:Taip

Pridedu: Nėra skirtumo kad jį dariau /hp, nes tau net šarvai nenusiimė. Sakei kad buvai gavęs blistą, reiškia kad ir toliau naudoji neleistinas modifikacijas. Kokį dar vieną kartą, tu gal isižiūrėk geriau? Pirmos dvi nelipo, tada trečia suėjo, ir vėl 4 kulka nelipo tau. Video trumpas, bet įrodymu tikrai pakanka

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 57 minutes(-ių), Afigenas_Mantas rašė:
  • Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje: Irmantas_Irma
  • Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: INV
  • Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-a
  • i)]: 
  • Video trumpas, nes akivaidžiai matosi kad žaidėjas naudoja neleistinas modifikacijas, tai yra inv/f11. Pirmos dvi kulkos nelimpa, trečia limpa, ketvirta kulka vėl nekimba.
  •  
  Slėpti turinį

d90da8c5b93ddc4e3d1c0dfbbdba6f95544.png

Ar žaidėjas buvo užblokuotas žaidime?:Ne

:DD prajuokinai nrml rašo Ar žaidėjas buvo užblokuotas žaidime?:Ne Nors buvau užbanintas ištrink savo kraujo moda rytojaus po šhulės įkelsiu įrodymus nes man rodos turiu video. p.s kam man naudot kažką kaip gavau blista 1 karta.Ir p.s dariai /hp Irmatas_Staufenas o ne mane lol.Ir dar per trumpas video.V0 video

Ir prčiom aš turiu naudot kažkokius cheat jaigu gavau jau blista nepergyvenk jau pasimokes. Ir nereik man tų cheat.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...