Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Darius_Boryga

Darius_Boryga

Rekomenduoti pranešimai

Prisistatymo anketos pavyzdys:

 

Tai pavyzdys, kaip turėtų atrodyti jūsų prisistatymo anketa.

Galite pridėti daugiau punktų prie savo anketos.

  • Vardas? Darijus
  • Pravardė? Neturiu tokių :D dažniausiai kreipiasi pavarde.
  • Amžius? 17
  • Zodiako ženklas? Šaulys
  • Kur gyveni? Vilniuje, naujamiestyje.
  • Kuo mėgsti domėtis, gal kokius būrelius lankai? Mėgstu domėtis sportu, technologijomis, lankiau paskutinį kartą neilgai boksą, patiko labai :D bet kolkas nieko nelankau, netrukus pradėsiu.
  • Ką veiki laisvalaikiu? Išeinu su draugais į lauką, varom į kokią kavinę, pub'ą ar dar kažkur..
  • Kiek laiko žaidi serveryje? Nuo 2015 metų su didelėm pertraukom.
  • Ar ilgai žaidi SA-MP? Pagal xp, tai neilgai :D aš esu iš kito projekto, o ten ilgai žaidžiau..
  • Kokius filmus mėgsti? Komedijos, veiksmo, fantastikos, siaubo žanro :D
  • Kokios muzikos klausai? future house'o, kartais rusiškų :D ir t.t. va įkelsiu grojarasčius mano ir mano draugo iš kurių klausausi muzikos:
  • Mėgstamiausias sportas? Kolkas dar tokio neturiu :D auginu masę, tada planuoju į sporto klubą eiti. 
  • Mėgstamiausias aktorius/ė? Johny Sins :DD
  • Kas yra tavo autoritetas? Nėra.
  • Kodėl žaidi būtent šiame serveryje? Nes čia gali turėti visko daugiau iš daiktų, su namais gali kažką daryti daugiau, mašinas turi net dvi ir t.t. Žodžiu viskas tikroviškiau..
  • Ar turi augintinį? Jei taip, kokį? Įkelk jo nuotrauką (juk visiems įdomu pamatyti!) Taip turiu, šunį :D
    Spoiler

    araYYPF.png

  • Turi brolių, seserų? Brolį ir sesę, visi vyresni.
  • Koks tavo gyvenimo tikslas? Pabaigti mokyklą, įstoti į universitetą, gauti darbą, pabaigti į univerą, dirbdamas daug uždirbti ir pasidaryti versliukų kokių..
  • Kokie tavo privalumai? Greit išmokstu :D bendraujantis, mėgstu komunikuoti  ir t.t.
  • Kokie tavo trūkumai? Rūkau, kartais išgeriu, kartais marry jane papleskinu :D po naujų mesiu viską.
  • Įkelk savo nuotrauką (juk visiems įdomu pamatyti!) Mano IG - https://www.instagram.com/darijusp/
  • mXkVB0T.png
  • 516c7dcd931f413d912aeec28ed1ff47.png
  • Daugiau galit ig pamatyt arba fb pažiūrėt :D
  •  
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...