Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

James_Ltu

Nauja admin taisyklė kuri sumažintų mutės skaičių

Ar sutinkate su šios taisyklės įvedimu?  

86 balsai(-ų)

  1. 1. Ar sutinkate su šia taisykle?



Rekomenduoti pranešimai

prieš 44 minutes(-ių), Dominic_Torettto rašė:

Ka galiu pasakyti manau tai yra demesio trukumas.. Bet koks normalus zmogus nedetu tokiu pasiulymu... Tai gal tada vps /pzu nuimt? Kad visi suda maltu sus sobeitais>? Ir keiktus kiek jiem norysi? Tai kad is pradziu pagalvot reik ka rasai.. Nes  parasiai kad tik parasyt. Pries. Sekmes ;)

Naujokas matosi nezinai kas yra toks per lavonas Feliksas kuris mutina visus pzu darant gausi mute nuo ju uz tokias pievas atbegsi cia i ta tema ir verksi kad padarytu toki atnaujinima

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

12 hours ago, Feliksas_Smakovas said:

Kęstai,nelįsk taip giliai į šią temą,kiekvienas pasirenka savo žaidimo stilių,mokėk prisitaikyt prie tokiu kaip aš ir slibinas,jei nenori taikytis tada imkis iniciatyvos ir versk tokius kaip mes

Vau, tavo stilius žaidimo yra visą dieną sedėti ir mutinti visus už keiksmažodžius? Nulipk tu gal nuo to kompo, matos, kad perdegė galva truputėlį.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 7 valandas(-ų), Narkotikas_Mafijozas rašė:

PRIEŠ.Kadangi kitam žaidėjui pasiskūndus administratoriams kad iš jo yra tyčiojimasis, keikia jį ,ar visaip kitaip įžeidinėja.[ o būna naujokų kūrie nemoka naudotis creenshot] [ foto įkėlimais ir t.t. ] . Administratoriai nebegalėtų žaidėjų baust.Kam mažint mute skaičių jei nėra jokių nesklandumų ar problemų su mūtėm.Sugalvojo nesąmone kažkokia dabar čia ir siūlo.Kaip tik reikia bausmes DIDINT už tokius dalykus kai tyčiojasi iš žaidėjų,ant tėvų '' stumia '' , juos įžeidinėja ar kitaip žemina kažką.Dėjai 9000 sec mute ir tegu sėdi už tokius dalykus,tai gal pasimokytų kitą kartą.O su 3600 sec mute,jokio '' pointo '' nepasimoko,kadangi laikas per daug trumpas.

Šriftą primažink, 4 sakiniai ir per visą ekraną, sunku skaityt, arba čia tau akinių jau reik

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 valandą, James_Ltu rašė:

Naujokas matosi nezinai kas yra toks per lavonas Feliksas kuris mutina visus pzu darant gausi mute nuo ju uz tokias pievas atbegsi cia i ta tema ir verksi kad padarytu toki atnaujinima

Aš dėl žaidimų neverkiu :) Mutina reiskias mutint yra už ka

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

13 hours ago, Feliksas_Smakovas said:

Kęstai,nelįsk taip giliai į šią temą,kiekvienas pasirenka savo žaidimo stilių,mokėk prisitaikyt prie tokiu kaip aš ir slibinas,jei nenori taikytis tada imkis iniciatyvos ir versk tokius kaip mes

tai ne zaidimo stilius o nesugebejimas priimti ir suvokti realia aplinka ko pasekoje tenka gyventi iliuzijomis ir ta aplinka izoliuoti nuo saves, o kadangi sarge kitaip nei /kick /ban /jail /mute negalima tai taip ir elgies. tai is esmes nieko nesiskiria nuo alkoholiko ar narkomano gyvenimo ir suvokimo, tik tavo narkotikas /mute. 

o kai ten narkotikas kalbejo apie izeidinejimus tai cia jau visai kas kita. izeidinejimas ir iprasti keiksmai visiskai ne tas pats. baudimas uz izeidinejimus visiskai naturaliai suprantamas, siandienineje kulturoje normalus ir logiskas skirtingai nei baudimas uz keiksmus, kurie neturi jokio izeidziancio pagrindo, nes tai jau to zmogaus kuris baudzia labai didelis psichologinis susikaustymas ir baime.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 4 valandas(-ų), James_Ltu rašė:

Dar vienas kuris megsta pzu darant mutinti jus neidomus tie kurie taip daro mum reikia normaliu zmoniu balsu.

O tu kokia teise turi mane smeižti, jei tu apie mane nieko nežinai ir kažką apie mane kalbi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...