Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

James_Ltu

Nauja admin taisyklė kuri sumažintų mutės skaičių

Ar sutinkate su šios taisyklės įvedimu?  

86 balsai(-ų)

  1. 1. Ar sutinkate su šia taisykle?



Rekomenduoti pranešimai

prieš 5 valandas(-ų), James_Ltu rašė:

Didele teise turiu nes rasai kazka kad tik tau butu gerai ir galetum toliau mutint ir iskarto matosi esi slabnas zmogus kuriam terupi kompas:)

Jasna, pažiek mano pražaidimą, tada kažką sakyk. Slabnas, blem nejuokink manęs, nei aš mutinu kažką taip nei ką, viskas turi būti tik pagal tave pastebėjau. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 3 valandas(-ų), Paul_Silver rašė:

Kažkaip neįdomu man kas tau gerai arba ne.

Nu manau pasakytum tam žmogui, kuris pagal tave yra dėdė ir mautu per ausi viena, nors jo vietoj ta pati padaryčiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

2016-12-20 at 09:45, Narkotikas_Mafijozas rašė:

PRIEŠ.Kadangi kitam žaidėjui pasiskūndus administratoriams kad iš jo yra tyčiojimasis, keikia jį ,ar visaip kitaip įžeidinėja.[ o būna naujokų kūrie nemoka naudotis creenshot] [ foto įkėlimais ir t.t. ] . Administratoriai nebegalėtų žaidėjų baust.Kam mažint mute skaičių jei nėra jokių nesklandumų ar problemų su mūtėm.Sugalvojo nesąmone kažkokia dabar čia ir siūlo.Kaip tik reikia bausmes DIDINT už tokius dalykus kai tyčiojasi iš žaidėjų,ant tėvų '' stumia '' , juos įžeidinėja ar kitaip žemina kažką.Dėjai 9000 sec mute ir tegu sėdi už tokius dalykus,tai gal pasimokytų kitą kartą.O su 3600 sec mute,jokio '' pointo '' nepasimoko,kadangi laikas per daug trumpas.

Tu gal aklas, kad tokiom raidėm rašai? O dėl pasiūlymo aš už. Bet šiame serveryje yra nelygybė viena ;)

Užmutinau žmogų už "zjbs" parašė papeikimą, atėmė adminą ir gavau baną, tačiau šitie veikėjai, mutinau už "slipke" plikius ir pnš, ištrina papeikimus ir čia yra normalu. Tiesiog graudu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 3 valandas(-ų), James_Ltu rašė:

Ka tu gali padaryt? Ziurek atgal i ausi negauk nuo silverio, nes paziejus tavo prosistatma cj atgal gautum.

 

 

 

 

Jei tu žiūri kaip žmogus atrodo, tai. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...