Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Kornelijus_Kornis

/ignoruoti

Reikia?  

139 balsai(-ų)

  1. 1. Reikia?



Rekomenduoti pranešimai

Ką tik, Vilius_Unsafe rašė:

Šeip visapusiškai aš sutinku, bet yra toks dalykas kaip "F7 2X" Išjungi čatą, o jeigu keliojasi ir t,t... /offto, /offget.

Tiesiog kaip ir sakė, nekreipk dėmėsio į tuos kurie tave trugdo, o jeigu sako , kodėl ignorini atrašyk "Nes nėrvini arba kažką kito".

F7 išjungia visas žinutes, dėja yra ir svarbių. Kitas pavyzdys, yra žmogus darbe, kuris labai erzina, nu normalu, tiesiog nepatinka, nenori matyt ką jis rašo ir t.t. Tai ką, išjungti dėl jo visus chatus, net iškvietimų nematysi? Šios idėjos svarbą supras tie žmonės, kurie turi rimtas pareigas, o ne kokie nors limuzinų vairuotojai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 minutę, Kornelijus_Kornis rašė:

F7 išjungia visas žinutes, dėja yra ir svarbių. Kitas pavyzdys, yra žmogus darbe, kuris labai erzina, nu normalu, tiesiog nepatinka, nenori matyt ką jis rašo ir t.t. Tai ką, išjungti dėl jo visus chatus, net iškvietimų nematysi? Šios idėjos svarbą supras tie žmonės, kurie turi rimtas pareigas, o ne kokie nors limuzinų vairuotojai.

Na nepradėk kalbėt apie ūsius, aš išvis tokių nedirbu, nes aš net ir serveryje neesu užsiregistravęs, nes jau 2metus pražaidęs to "SAMPO" ir man nebekyla noras, toliau žaisti.

Šeip, aš už, bet aš kalbu jeigu nedirbi kokio nors svarbaus darbo.

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

2016-12-26 at 10:32, Kornelijus_Kornis rašė:

Rekomenduoju paskaityti daugiau komentarų, ne tik vieną. Pvz tokiems kaip Kuku, tai nenoriu nei padėti, nei matyti, ką jis rašo. Jeigu labai kažko reikia, žaidime būtų /ignoruoti, tai bet kada galima susisiekti forume.

P.S. tokiu amžinai nebūsiu.

Labas, kad ir kaip su tavim sutinku yra didelis ir riebus BET, kaip visi žinom esi DPKT, džiaugiuosi tuo ir tikiuosi ilgai juo išbūsi, tačiau tu esi pavyzdys kitiem žaidėjam, bent jau tūrėtum būti kai užemi tokias pareigas.
Serveryje yra begale snukių kurių nesinori nei matyti, nei girdėti, kad ir koks Kuku būtų nervinantis ir šeip priedurnis, tu privalai jam padėti, suprantu tada, kai jis visiškai nusišneka ir jo norima gauti pagalba nesiriša su šia realybę. Kuku ne vienintelis toks pusprotis sarge, galu gale tu dpkt duok jam banx ir ramu, taip išgelbėsi šimtus sargiečių nuo šio priedurnio (IRONIJA).
Manau pagavai ką norėjau pasakyt tau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...