Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Kornelijus_Kornis

/ignoruoti

Reikia?  

139 balsai(-ų)

  1. 1. Reikia?



Rekomenduoti pranešimai

prieš 2 minutes(-ių), Gytis_Driftingas rašė:

Už, nes pastebėjau /vip ir kitus chatus teršia tokie veikėjai kaip: @Arnas_Koncevich tai tikrai būtų geriau, atsirastų motyvacija grįžti į sarg

Aš tave nuo anų metų ignoruoju jau. Nu ijunk smegeneles ir gal išsiversi ką parašiau čia tau. :1_grinning::1_grinning::1_grinning:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

On 12/25/2016 at 8:15 PM, Tautvydas_Effigy said:

Geriau manau, kad įdėtu šitą komandą, bet leistu priskirti prie žmonių atskirai kokiuose chatuose jų žinutes slėpti.

Taip gerai cia sumastei, jei butu kaip ir grupes kuriuose chatuose nesimato.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 12 valandas(-ų), Justyn_Rynkiewic rašė:

Labas, kad ir kaip su tavim sutinku yra didelis ir riebus BET, kaip visi žinom esi DPKT, džiaugiuosi tuo ir tikiuosi ilgai juo išbūsi, tačiau tu esi pavyzdys kitiem žaidėjam, bent jau tūrėtum būti kai užemi tokias pareigas.
Serveryje yra begale snukių kurių nesinori nei matyti, nei girdėti, kad ir koks Kuku būtų nervinantis ir šeip priedurnis, tu privalai jam padėti, suprantu tada, kai jis visiškai nusišneka ir jo norima gauti pagalba nesiriša su šia realybę. Kuku ne vienintelis toks pusprotis sarge, galu gale tu dpkt duok jam banx ir ramu, taip išgelbėsi šimtus sargiečių nuo šio priedurnio (IRONIJA).
Manau pagavai ką norėjau pasakyt tau.

Ir vėl mane kiša, be manęs čia žaidžia dar koks 1000 žaidėjų. Kalbant apie pagalbą, tai aš niekam neprivalau padėti, nes niekam neesu skolingas, čia man visi skolingi, tačiau paprašius ko nors pagalbos, tai arba padeda KARTAIS, arba pasiunčia ir dar lopu išvadina. DPKT yra direktorių priežiūra, o ne žaidėjų pagalba (direktoriams visada padedu). Skirkit šituos dalykus.

Forume „Ignoruoti narį“ galima, tačiau kodėl žaidime ne? Juk čia tai jau ignoruoju kelis asmenis ir niekam nieko neatsitiko, tik man geriau, nes nematau tų stumiančių ir skaudinančių žinučių.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...