Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Tadas_Juskauskas

Martynas_Nomercy

Rekomenduoti pranešimai

  • Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje: Martynas_Nomercy
  • Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: tokia valanda jam rodo diena,anti drug modas ( kai trauki zoles nesisuka vaizdas,kai puti heroina nesikeicia oras)
  • Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]: 
    Spoiler
  • Ar žaidėjas buvo užblokuotas žaidime?: Ne adminas.
  • PRIDEDU ; Pats save pasigavai :D :D,viskas aiskiai matosi tavo ikeltam video ir kur laikai imm :D :D tavo ikeltam video normalei matosi kur sukasi o kur laikai imm visiskai kitaip,cya :)
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Kas jau kas Salvi, bet pastebėjau, kad kuriant V_P tikrai orgininalumo tau trūksta.

Dėl dangaus modifikacijos: 

Dėl heroino poveikio: tai yra dėl to, nes naudojama "SUN" modifikacija, bet ta modifikacija nėra draudžiama. Įmesiu apačioj video.

Dėl žolės poveikio: vaizdas man puikiai sukasi, bet tą žolės poveikį sunku pamatyti, kadangi mano pelė yra pastoviai judinama ir aš bėgioju. Apčioje numesiu video, kur viskas aiškiai matysis. Atsisuk dabar 0:22 ir tu man pasakyk, kad pačioj pradžioj kai aš stoviu tipo nesijudina vaizdas? Piercas lysk tik po tanku nejuokinęs.

krč rks tbps. "nelaikysit mūsų ilgai".

Su Cosa Nostra žaidėjais pažiūrėjom video ir aiškiai visi pamatėm, jog po žolės vaizdas sukasi. Nežinau, tu gal savo traiškanas prasivalyk kartas nuo karto, atsigausi. Jei gaunu blista, insta bumeriui rašau.

VIDEO:

https://www.youtube.com/watch?v=Pjns220_aH4

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...