Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Vilkolakis_Vycka

Administratorių komandos.

/unjail.  

48 balsai(-ų)

  1. 1. Ar to reikia?



Rekomenduoti pranešimai

prieš 23 minutes(-ių), Laurynas_Macano rašė:

nu tai va aš ta patį sakau jeigu unjailina free tai rašyk papeikima ir adminas bus atitinkamai nubaustas, tu tokį pat požiūrį rodai tik nesupranti pats

Patikėk, suprantu pats puikiai ;) Rodau tokį požiūri, tik be /unjail komandos. Aš jos nesiūlau panaikint, tik siūlau, kad ji negaliotų žmonėm, kuriuos pasodino teisėsaugos darbuotojas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 15 valandas(-ų), Adas_Oleinik rašė:

O koks procentas pasodintu ne teisėsaugos? Didžioji dalis yra sėde nuo teisėsaugos, tai galima sakyti eina kalba apie visus sėdusius. Kaip teisėsauga gali rašyti papeikimus taip ir sėde "free" gali rašyti papeikimus, visiems lygios teisės. 

Spėju būsi prie tų pačių nepatenkintų "lakstytojų", kurį irgi unjailina, vos pasodinus už nesąmones tavo?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Prieš, pats dirbu teisėsaugoje ir pats unjailindavau draugus.Aš nesuprantu, kam išvis ta komanda tada ? Jaigu tu save ar kitą unjailinsi visais atvėjais gali tau parašyti ppk. O didelė dalis žmonių sėdi dėl teisėsaugos, nebent padaryt taip, kad jaigu savo noru isėdi į jailą, tik tada būtų galimybė unjailinti save. Bet visgi retas žmogus sės į jailą turint virš 40 star, arba jis nusiims star už kredus arba jį patį sugaus teisėsauga.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 19 valandas(-ų), Erikas_Topic rašė:

Prieš, pats dirbu teisėsaugoje ir pats unjailindavau draugus.Aš nesuprantu, kam išvis ta komanda tada ? Jaigu tu save ar kitą unjailinsi visais atvėjais gali tau parašyti ppk. O didelė dalis žmonių sėdi dėl teisėsaugos, nebent padaryt taip, kad jaigu savo noru isėdi į jailą, tik tada būtų galimybė unjailinti save. Bet visgi retas žmogus sės į jailą turint virš 40 star, arba jis nusiims star už kredus arba jį patį sugaus teisėsauga.

Bet kaip suprantu dauguma irgi sėdi "free"?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 valandą, Vilkolakis_Vycka rašė:

Bet kaip suprantu dauguma irgi sėdi "free"?

Zodzio "free" neminejau. Bet tikrai variantu buna is teisesaugos puses, bet nesakau, kad as dedu tas "free" star.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...