Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Vilkolakis_Vycka

Administratorių komandos.

/unjail.  

48 balsai(-ų)

  1. 1. Ar to reikia?



Rekomenduoti pranešimai

Logiškai mastant /unjail komanda galėtų veikti tik teisėsaugos valdžiai, įgaliotiniams ar TPK nariams. Tikrai dažnas atvejis, kai sugaunamas žaidėjas naudoja /unjail komandą savo naudai. Geriau būtų galima sugalvoti kokį įmanomą pabėgimą iš kalėjimo, kurio sėkmingumas būtų 20-25%

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

2017-01-10 at 00:29, Vilkolakis_Vycka rašė:

 

Visiem jums prideda "free" stars. Nebereikalo kiek papeikimų susilaukia per dieną teisėsaugos darbuotojai ;) Ir dažniausia priežastis būna "Free stars". Free stars sukrauna ir ne adminui, bet jo unjailint negali :). Kita medalio pusė:Jeigu tikrai gavai free stars(Nors labai tuo abėjoju(Retesnis atvėjis)) Tai rašyk teisėsaugininko, ar būtent tai sričiai skirtą papeikimą, ir už tuos stars teisėsaugos darbuotojas bus atitinkamai nubaustas.

 

Šiaip ~80proc papeikimų atmetama dėl taisyklių nesilaikymo (aišku, galbūt ir patys kalti, kad nesugeba perskaityti taisyklių), bet ir pvz dabar nežinau kaip kitose srityse bet FTB yra toks, 'best pav'' kuris ras būdą kaip išmazint darbuotoją ir nesigilinęs į darbuotojo įrodymus parašys kad jis pasiteisino. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

1/11/2017 at 23:50, Erikas_Topic rašė:

Prieš, pats dirbu teisėsaugoje ir pats unjailindavau draugus.Aš nesuprantu, kam išvis ta komanda tada ? Jaigu tu save ar kitą unjailinsi visais atvėjais gali tau parašyti ppk. O didelė dalis žmonių sėdi dėl teisėsaugos, nebent padaryt taip, kad jaigu savo noru isėdi į jailą, tik tada būtų galimybė unjailinti save. Bet visgi retas žmogus sės į jailą turint virš 40 star, arba jis nusiims star už kredus arba jį patį sugaus teisėsauga.

 

1/16/2017 at 01:52, Gytiz_Nesvarbu rašė:

As asmeniskai esu pries,ir taip teisesaugai visko prikurta kad pagaut ta begli lengviau tai dar ir tokias komandas panaikinus is nesamone.. Kam tada ta komanda reikalinga? 

Rimtai, gerai jūs sakot. Kam ta komanda unjail reikalinga? Bet pagalvojus dabar, gal davai panaikinam ir teisėsaugą? Nes gi vistiek pasodina ir paskui unjail pasidaro visi tai tik laiko švaistymas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

1/19/2017 at 20:04, Robotas_Kulkas rašė:

 

Rimtai, gerai jūs sakot. Kam ta komanda unjail reikalinga? Bet pagalvojus dabar, gal davai panaikinam ir teisėsaugą? Nes gi vistiek pasodina ir paskui unjail pasidaro visi tai tik laiko švaistymas.

Suprask sarkazma zmogeliuk :10_wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Nesutinku. Priežastis labai paprasta - Free stars. Užvakar man sudėjo 250 stars, tačiau labai didelė dalis jų buvo sudėta iš pykčio, kad bėgau virš pusės valandos, nors jokių įrodymų nebuvo. Papeikimas buvo parašytas, ir darbuotojas buvo nubaustas, o su tavo pasiūlymų aš būčiau sedėjęs virš 4 valandų jailę už nieką, ir dėl to kad teisėsaugininkas buvo nubaustas man minutės nesumažėjo, todėl unjailinausi save. O tie kurie unjailina tikrai teisingai nubaustus, visad lieka nubausti admin įspėjimais, o ir jūs gaunate papildomos veiklos gaudydami tokius, todėl niekas nelieka nuskriaustas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...