Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Schweppes_Power

Patrikas_Jesus

Rekomenduoti pranešimai

  • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Cannabis_Policeman
  • Teisėsaugininko Vardas_Pavardė sarg.lt serveryje: Patrikas_Jesus
  • Kokį pažeidimą padarė teisėsaugininkas?: bereikšmis šaudymas, specialus dėjimas star už policijos trukdymą darbui, kad pasodintu į jailą, nes buvau be teisiu.
  • Įrodymai: 
  • /info lentelė: https://gyazo.com/541681ece98d05d407be81705e158869
  • Ar žaidėjas buvo nubaustas žaidime? Ne

 

Pridedu: Tu man įrodymus pateik,kad vyko reidas, nes kai vyksta reidas rašo į /r ir darotes ss laukiųųųųųųųųųųųųųųųųųųųųųųųųųųųųų nors vienos ft

Pridedu: Tu man sakau pateik įrodymus kaip trukdžiau reidui.

Pridedu: Nes man atrodo, kad yra ten jum star už trukdymą reidui, tai tipo jei nicko nesimato mesi belekam už trukdymą? Daug kas turi tą SK, gal ne aš ten buvau?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 5 valandas(-ų), Cannabis_Policeman rašė:
  • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Cannabis_Policeman
  • Teisėsaugininko Vardas_Pavardė sarg.lt serveryje: Patrikas_Jesus
  • Kokį pažeidimą padarė teisėsaugininkas?: bereikšmis šaudymas, specialus dėjimas star už policijos trukdymą darbui, kad pasodintu į jailą, nes buvau be teisiu.
  • Įrodymai: 
  • /info lentelė: https://gyazo.com/541681ece98d05d407be81705e158869
  • Ar žaidėjas buvo nubaustas žaidime? Ne

Tai kurioj vietoj čia tau bereikšmis? Tuo metu buvo vykdomas reidas SF mieste, tu pastoviai važinėjai ir trukdei man dirbt, taigi nusprendžiau pasigaut tave. Išlipęs prašoviau tau vieną padangą tam, kad jeigu būtum bėgęs, tai toli nepabėgtum ir tiek, jokio bereikšmio šaudymo čia nebuvo. Sėkmės.

Pridedu įrodymus, kad tikrai buvo vykdomas reidas. 
p.s.

  • Teisėsaugininkai prieš baudžiant žaidėją už bet kokį pažeidimą privalo turėti vaizdinius įrodymus (screen/video). Vaizdinių įrodymų nereikia turėti baudžiant už stulpo nutrenkimą ir už trugdymą policijos darbui. Visiems kitiems nepaminėtiems pažeidimams privalomi įrodymai.


d8a59c647acd021d176f17a2029f8966650.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Žodžiu, su gerbiamu Kornelijumi pasitarė ir nusprendėme, kad blisto nebus, nes:

 

1) Egzistuoja taisyklė, kad už trukdymą policijos darbui, kai dedamas šis įtarimas, turėti įrodymų nereikia, už ką ir gavai stars.

2) Pažeidei kelių eismo taisykles, tačiau už tai įtarimo lygio negavai, nors galėjai gauti.

3) Šaudoma buvo ne į tave patį ar apskritai visą tavo transporto priemonę, o tiesiog jos ratą, taip siekiant padaryti minimalią žalą, kad nepabėgtum

4) Realiai Patrikas nepadarė jokio nusižengimo, atsižvelgiant į tai, kokios yra dabartinės bendrosios teisėsaugos taisyklės.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...