Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Alesus_Braze

Mafijoms grobimai

Ar reiketu? Sito atnaujinimo  

43 balsai(-ų)

  1. 1. Ar reiketu? Sito atnaujinimo



Rekomenduoti pranešimai

prieš 21 minutes(-ių), Titanz_Joker rašė:

Visai pritariu šiai idėjai. Dabar tie kas nepritaria: Teisėsauga yra ne vien tik jūsų grobimams. Mums reikia ir padėti gaudyti cheaterius, GP kuriuos sunku pagauti ir šiaip norisi laisvo laiko, smagių treniruočių. O kai 3 h laiko grobimuose, tai jau net ir nelinksma pasidaro. Turite atsižvelgti ir į mūsų norus. Tegul žmones būtų galima grobti kas 30-20 minučių. .

 

Karoli, pažįstu tave, tu nesi durnas. Veiklos tikrai galima prisigalvoti. Bėgimai nuo teisėsaugos, streikai, DM mieste, TPDM šaudymas, EVENT. PILNA. Nesinaudokite teisėsauga kaip kokia kekše, kol kita mafija yra neprisijungusi. Mastykit patys rašykit pasiūlymus, kaip ir pvz.: @Mantas_Zalgirietis padarė puikų pasiūlymą dėl bazių užėmimo. Galvokit dėl savo veiklos, bet nepamirškit, kad turi iš abiejų pusių būti viskas normaliai. PVZ.: Ar patiktų jums jei mes darytumėme šturmus kas 10 min? NEMANAU. Tai ir tada jūs grobimų nedarykit kas 1 minutę.

Kaip čia pasakius, streikus kai darysim, ar Dm mieste, vistiek veikla krenta ant jūsų pečių, tai koks jum skirtumas ar jum važiuot malšint streiką, ir gaudyt DMintojus, ar į mafijos zoną varyt gelbėt įkaito? tas pats šūdas bent jau man... ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

3 hours ago, Kentas_Ultimate said:

Visų pirma nuo kada teisėsauga gaudo cheaterius? Visų antrą tikrai ne vieną kartą esu matęs kaip kelia pasiūlymus teisėsauga su nauja veikla, kažkada mačiau terorizma, mašinų vagystes ir pnš, tai jūs apsispreskit ar jūs norit veiklos ar jūs norit minimumus rinkt. Ir taip jau teisėsauga per daug reikšmės turi

Nesupratai turbūt ką turėjau omenyje:D Tai cheateriai bėgliai kurie naudoja tank modus anti-fall, nametag ir t.t. juos būna velniškai sunku sugauti + dar GP atlėkia ir tada dar 60 min gaudai ir paskui jis išsicrashina, o su dabartiniu atnaujinimu dabar net už tyčinį esc star negali dėti, kai crashinasi. O veiklos mes tikrai turim. Man patinka grobimai, bet tikrai ne tokie kurie trunka 3h. Aš neprašau atsisakyti grobimų. Aš prašau juos limituoti. Manau, jog turėtų būti bent 15 min. pertrauka tarp žmonių grobimų, nes aš pvz. esu toks žmogus kuris nepasiduoda, todėl tas 3h tryhardint gal ir buvo smagu kartą, bet nėra taip smagu kiekvieną dieną. Aš gerbiu ir mafijas, kad daro mums veiksmo, bet nepamirškit, jog kartais to veiksmo būna ir per daug.

3 hours ago, Karolis_Almenis said:

Kaip čia pasakius, streikus kai darysim, ar Dm mieste, vistiek veikla krenta ant jūsų pečių, tai koks jum skirtumas ar jum važiuot malšint streiką, ir gaudyt DMintojus, ar į mafijos zoną varyt gelbėt įkaito? tas pats šūdas bent jau man... ;)

Gal ir skamba taip pat, bet tai nėra tas pats. Tai yra kitokia veikla, beto į šią veiklą bus įtraukta ir kita teisėsaugos sritis - PD. Per grobimus būna sunku komunikuoti ir su Armija (kuri atlieka labai svarbų vaidmenį per grobimus, dėl CARGO, hunter, Hydra) nes su kitomis teisėsaugos sritimis mes esame viename TS. Streikai būtų labiau koordinuoti ir būtų sunkiau ir MAFIJOMS. Atsibosta 3h vien į tą patį grobimą judėti. O gal tai ir mano, kaip naujo teisėsaugos direktoriaus, kaltė, kad nesugebu savų taip sukoordinuoti, kad tiesiog grobimuose teisėssauga pasirodytų geriau. Bet tada dar vienas dalykas - nespėju daryt treniruočių, kol vyksta grobimai:D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 6 valandas(-ų), Mantas_Zalgirietis rašė:

Gi mafijos dirba savo darbą, kaip ir FTB ''dirbdavo'' savo darbą trukdydamos mafijoms, nes kai dėl to rašė pasiūlymą tai dauguma balsuojančiu čia už ten balsavo prieš. Šiaip tai nesąmonė kas 30min būtų, tada verktumėt, kad iš vis nebūtų grobimų.

Sutinku su Žalgiu. Neverkit ir žaiskit. Puse jūsų nesugeba bėglio pagaut bent jau tuomet į grobimus varykit :))

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

2017-02-17 at 17:10, Titanz_Joker rašė:

Visai pritariu šiai idėjai. Dabar tie kas nepritaria: Teisėsauga yra ne vien tik jūsų grobimams. Mums reikia ir padėti gaudyti cheaterius, GP kuriuos sunku pagauti ir šiaip norisi laisvo laiko, smagių treniruočių. O kai 3 h laiko grobimuose, tai jau net ir nelinksma pasidaro. Turite atsižvelgti ir į mūsų norus. Tegul žmones būtų galima grobti kas 30-20 minučių. .

 

Karoli, pažįstu tave, tu nesi durnas. Veiklos tikrai galima prisigalvoti. Bėgimai nuo teisėsaugos, streikai, DM mieste, TPDM šaudymas, EVENT. PILNA. Nesinaudokite teisėsauga kaip kokia kekše, kol kita mafija yra neprisijungusi. Mastykit patys rašykit pasiūlymus, kaip ir pvz.: @Mantas_Zalgirietis padarė puikų pasiūlymą dėl bazių užėmimo. Galvokit dėl savo veiklos, bet nepamirškit, kad turi iš abiejų pusių būti viskas normaliai. PVZ.: Ar patiktų jums jei mes darytumėme šturmus kas 10 min? NEMANAU. Tai ir tada jūs grobimų nedarykit kas 1 minutę.

@Lukas_Kalanta - gaila, kad tu nesi toks protingas ir nieko panašaus nesugalvoji ;/

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

2017-02-17 at 17:10, Titanz_Joker rašė:

Visai pritariu šiai idėjai. Dabar tie kas nepritaria: Teisėsauga yra ne vien tik jūsų grobimams. Mums reikia ir padėti gaudyti cheaterius, GP kuriuos sunku pagauti ir šiaip norisi laisvo laiko, smagių treniruočių. O kai 3 h laiko grobimuose, tai jau net ir nelinksma pasidaro. Turite atsižvelgti ir į mūsų norus. Tegul žmones būtų galima grobti kas 30-20 minučių. .

 

Karoli, pažįstu tave, tu nesi durnas. Veiklos tikrai galima prisigalvoti. Bėgimai nuo teisėsaugos, streikai, DM mieste, TPDM šaudymas, EVENT. PILNA. Nesinaudokite teisėsauga kaip kokia kekše, kol kita mafija yra neprisijungusi. Mastykit patys rašykit pasiūlymus, kaip ir pvz.: @Mantas_Zalgirietis padarė puikų pasiūlymą dėl bazių užėmimo. Galvokit dėl savo veiklos, bet nepamirškit, kad turi iš abiejų pusių būti viskas normaliai. PVZ.: Ar patiktų jums jei mes darytumėme šturmus kas 10 min? NEMANAU. Tai ir tada jūs grobimų nedarykit kas 1 minutę.

O daryt į vieną bazę šturmus patinka, taip? Pastovei sekioti ir narkotikus atiminėti ir trukdyti mafijos veiklai irgi patinka? Mažiau verkit. Parodėm tik tiek, kad jūs be Hydros ir Hunterio esat niekas. Jūs net bėglio nesugebat pagaut be jų. Jūsų yra tris sritys (+ po 21h Pd padeda) ir nesugebat 25-30 žmonių nušaut, o va, kai šturmas vykstą tai su savo /taz tada jau kieti. Ką nors galvokit, nes kol kas teisėsauga atrodo graudžiai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Prieš. Sekiojat, atiminėjat tuos narkus, trukdot mafijos veiklai, tai patys kalti. Davėm spaudimo ir praskydot. O dėl minimumo nepaėmimo, tai čia irgi patys kalti, sėdėkit ilgiau, jei jūs esat tokie neaktyvūs, kad tik imat minimumą, nafik jūs teisėsaugai tokie reikalingi?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Kas 30 minučių? Tada jeigu pralaikai ikaitą 15 minučių, kad duotu 1,5mln į mafijos fondą, kitaip nematau naudos daryt šitą tavo pasiūlymą. Mafijų direktorių pralaikyt mėnesį kainuoja ne tik daug laiko, pastangų, nervų ar kokio ten dar velnio, bet ir pinigų. Jeigu tu kariauji, tai tau ginklai kainuoja, narkotikų prekeivių paslaugos irgi kainuoja, premijas dalinti irgi reikia darbuotojam už gerą dalyvavimą. @Mantas_Zalgirietis paskaičiavo, kad mafijos direktorių pralaikyt mėnesį kainuoja apie 70mln, o be grobimų kitaip neišlaikysi. :14_relaxed:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...