Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Bezrukovv_Sergey

Bausmės.

Ar sutinkatę su šia įdėja ?  

14 balsai(-ų)

  1. 1. Ar sutinkatę su šia įdėja ?

    • Taip.
      2
    • Ne.
      12


Rekomenduoti pranešimai

Sveiki,turiu įdėja su teisėsauga ir transporto priemonę civiliams,na šiuo metu,pravažiuojant pro radarus kurie fotografuoja viršitą automobilių greitį duoda pirmam kartui įspėjimą o kitus kartus nufotografuojant po baudą ir balus,na aš siūlau jog mažiau tokių civilių būtų kurie nesilaiko KET,mažiau avarijų visokių nesusipratimu būtų kelyje ir padaryti taip - Važiuoja mieste neregistruota tr.priemone,pareigūnai susitabde duotų baudą,ir būtų kažkaip kažkur,dar nesumasčiau užregistruota tai,tarkim pagautų už vairo nebalivų vairuotoją ir būtų atimtos teisės,bauda,pasodinomas į kaleimą,bet ne tik,suprantama real jog sėdama ilgam laikui,o čia pora valandų ir laisvėje,na žodžių,už vairavimą neblaiviam būtų atidėta teisių laikimas porai mėnesių,jog nesikartotų tokie atvėjai,galima būtų ir už neblaiviam arba blaiviam važinėjant jau be teisių,atidėti teisių laikimą porai mėnesių,atėmus automobilio teises,galėtu važinėti su moto teisėm,skraidymo,na ir sunkvežimius,nes šiuo metu pagauna,atema teises,atsėdi,išeini ir vėl išsilaikai,ir taip ta pati rutina,būtų galima pasiulymuose įmesti pasiulymų už ką ir kokiam laikotarpiui tam žaidėjui bus negalima laikytis tr.priemones teises,atėmus teises,o bus gal ir tokių kuriems visas atims padidės taksistams darbo,na o konfiskuotas tr.priemones būtų galima įvaryti į KMA ir žaidėjui iki jo tr.priemonės neleistu daryti /TPM - /TPM1 ,būtų galima į tai įvažiuoti tik mechanikams ir pareigūnams,konfiskavus tr.priemone iki tol kol praeis pora mėnesių tr.priemonė bus KMA.

 

p.s Jaigu kažką tūrite pridėti ,kokį pasiulymų - rašykite.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

1 minute ago, Alexander_Belavin said:

Tai, tu man leidi tada gyvenime, lakstyti su A kategorija ant Merso? - Dekui uz sukurta nesamone, pries.

Vaje ble ,įsiskaityk,aš parašiau jog jaigu būtų atimtos tr.priemonės teisės,ir atidėtos kažkuriam laikui kada tik galėsi laikytis,kurios liks teisės neatimtos su ta ir lakstyk,o tavo tr.priemone konfiskuotų ;) pirma įsiskaityk ;)

1 minute ago, Kentas_Ultimate said:

Tai jeigu gerai perskaičiau, tai jei šauni žolės, ir tarkim padaro /patikrinti, ir atkelia teisių laikymą, tai čia taspats kas vdb, vistiek dirbt niekur negali be teisių, visiška nesąmonė :D

Blogai supratai :) Tai gerai,dirbt negali be teisių,tai jau pačio žaidėjo bėda; ) jog nesilaiko KET ir taip praradus tr.priemones teises atidėtu kažkuriam laikui laikytis jas,belieka tik kitų sunkiosios kategorijos teisės,su fūra,motociklo,sraigtaspario,kol neturi tų teisių,varyk dirbti kur turėsi teises,jau čia praradus pačių žaidėjų bėda. ;))))

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Ką tik, Bezrukovv_Sergey rašė:

Vaje ble ,įsiskaityk,aš parašiau jog jaigu būtų atimtos tr.priemonės teisės,ir atidėtos kažkuriam laikui kada tik galėsi laikytis,kurios liks teisės neatimtos su ta ir lakstyk,o tavo tr.priemone konfiskuotų ;) pirma įsiskaityk ;)

Blogai supratai :) Tai gerai,dirbt negali be teisių,tai jau pačio žaidėjo bėda; ) jog nesilaiko KET ir taip praradus tr.priemones teises atidėtu kažkuriam laikui laikytis jas,belieka tik kitų sunkiosios kategorijos teisės,su fūra,motociklo,sraigtaspario,kol neturi tų teisių,varyk dirbti kur turėsi teises,jau čia praradus pačių žaidėjų bėda. ;))))

Tai dėl tokio šūdniekio realiai gadint žaidimą. Kžn man tai neidomu būtų ūsiuose sedėt, leavinčiau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 7 minutes(-ių), Bezrukovv_Sergey rašė:

Suprantama,bet aš tik pasiūliau,ir iš ties,ateitų laikas susiprotėti :D jog laikosi tegul KET kelyje ir viskas bus tvarkoje.

 

prieš 6 minutes(-ių), Bezrukovv_Sergey rašė:

Tai taip,bet ateitų žaidėjams laikas susiprotėti jog reikėtu laikytis kelyje KET ;)

Idealios tvarkos niekad nebus, kad ir /banx už nonrp būtų, kažkiek ją primažina teisėsauga, tik kad dabar pagrinde kėglius į ten ima

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...