Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Arnas_Death

drive by negram

sw  

13 balsai(-ų)

  1. 1. reik



Rekomenduoti pranešimai

Negras pritaria tavo idejai, nes ji tiesiog turi buti jau nuo pat serverio starto pradzios igyvendinta gauju gyvenime.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

7 minutes ago, Arnas_Koncevich said:

siūlau įvesti taisyklę, kad gaujų/mafijų nariams leistų daryti drive-by už tai nebanintų, būtų daugiau random veiksmo be priešininkų direktoriaus laukimo kol prisijungs.

 

@Rolanda_Cherry

@Kornelijus_Kornis

@Vasia_Carter

Aš tikrai būčiau už šią idėją. Drive-by naudojimas serveryje, manau, turėtų būti labiau leidžiamas, nei yra dabar. Beto kaip ir tu sakei, tai paįvairintų gaujų, mafijų veiksmus. Visgi būtų panašiau į realų gyvenimą, kai gaujos keliese į mašiną susėdę sušaudo pro mašinos langą žmones.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 16 minutes(-ių), Arnas_Koncevich rašė:

siūlau įvesti taisyklę, kad gaujų/mafijų nariams leistų daryti drive-by už tai nebanintų, būtų daugiau random veiksmo be priešininkų direktoriaus laukimo kol prisijungs.

 

@Rolanda_Cherry

@Kornelijus_Kornis

@Vasia_Carter

[2016.08.23 00:32:21] SARG.lt administracija: tai normlaus drive-by yra uždraustas sistemiškai
[2016.08.23 00:32:29] SARG.lt administracija: nuo motociklo tik yra ban

 

Nei aš, nei kiti DPKT nariai priėjimo prie sistemos neturim ir administracijos sugalvotų dalykų pakeisti negalim :))))

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 minutę, Kornelijus_Kornis rašė:

[2016.08.23 00:32:21] SARG.lt administracija: tai normlaus drive-by yra uždraustas sistemiškai
[2016.08.23 00:32:29] SARG.lt administracija: nuo motociklo tik yra ban

 

Nei aš, nei kiti DPKT nariai priėjimo prie sistemos neturim ir administracijos sugalvotų dalykų pakeisti negalim :))))

ta prasme, kad su smg galimėtų drive by daryt ir už tai ban nedėtų

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...