Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Vaidas_Killerss

'' Vežiojimo Kontraktas ''

'' Ar reikia vežiojimo kontrakto? "  

48 balsai(-ų)

  1. 1. '' Ar reikia vežiojimo kontrakto? "

    • Taip, manau reikia.
      34
    • Ne, manau nereikia.
      11
    • Neturiu nuomonės.
      3


Rekomenduoti pranešimai

Sveiki neturėdamas ką veikti su galvojau idėją kuri pravers ne tik man, bet ir jums.

liayoVV.png

Siūlau įdėti vežiojimo kontraktą - /Vkontraktas Vardas_Pavardė Suma į minutę.

Manyčiau dauguma žino, kad daug kas tiesiog nori, kad kažkas pavežiotų, bet pirmi pinigų neduoda, o duoda tik tada kaip baigia išvežiojimą, bet ne visada sutinka žaidėjai pirmi išvežioti todėl siūlau:

Pavyzdžiui aš ieškau kas mane pavežiotų 60 minučių t.y 1 valandą, bet bijau jog manęs neapgautų tai aš - /vkontraktas v_p suma į minutę ir fsio..

1h - 60 minučių tai į minutę jeigu duodu 100k už h apskaičiuoju kiek duoti, kad kai baigsis lygiai būtų jam 100.000€.

liayoVV.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 15 minutes(-ių), Tony_Banderas rašė:

Lygtai serveryje A.V. nėra? Prieš.

Aišku tavęs ir laukiau :1_grinning:... Priešai aišku nesutiks niekada, bet visą laiką A.V būna pavyzdžiui naktį? Mhm įdomus tu, o jeigu A.V visi užimti ir užimtos vietos?

Prieš kažką teigdamas pagalvok ką sakai :14_relaxed:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 15 minutes(-ių), Just_Runing rašė:

Tai tipo apsauginiai turi žaisti 24/7?:D 

Nenorėtum mažiau free postinti? Tai ką žaidėjai jeigu nori naktį paveikt tiesiog sedėdami g ir niekas nenori kelt ridos kas tada? Atsirado kažkoks nustok tu jam nardyt 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Ką tik, Tomas_Shady rašė:

Nenorėtum mažiau free postinti? Tai ką žaidėjai jeigu nori naktį paveikt tiesiog sedėdami g ir niekas nenori kelt ridos kas tada? Atsirado kažkoks nustok tu jam nardyt 

Sako nardyt xd vpš nei aš sueinu su tuo zipp nei ka xdd tai jei nori veziotojais buti, tai tegul pisa dirbt i apsauga, nevykeli

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...