Eiti į turinį
Erko_Malboro

Ar turim JDM Fanų?

Rekomenduoti pranešimai

Gerai padaryta Toyota Levin (Corolla,AE86) supis 2016 metų Emke. Tuo JDM ir geras,kad tu gali perdaryti praktiškai viską. Vien į GTR'ą pažiūrėkit,už savo kainą jis yra geriausias kokybes ir kainos santykis. Valdosi,pisa dauguma ant šviesoforų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 22 minutes(-ių), Dariukas_Modding rašė:

Gerai padaryta Toyota Levin (Corolla,AE86) supis 2016 metų Emke. Tuo JDM ir geras,kad tu gali perdaryti praktiškai viską. Vien į GTR'ą pažiūrėkit,už savo kainą jis yra geriausias kokybes ir kainos santykis. Valdosi,pisa dauguma ant šviesoforų.

AE86 žvėris ne mašina, palyginus masės ir galios santyki, ir ta kad visas jdm mašinas, gali perdaryt ką nori ir kišt ką nori irgi pilnai sutinku.. Vien pažiurėjus kaip visos japoniškos mašinos atrodo stanced... Norisi užmiršti , kad yra dar ir kitų mašinų pasaulį ;D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

turiu is japonu nissan 300zx twin turbo manual, 1991, 2 seater, atrodo butent situ isleido tik 150 pasaulyje :D dbr restauruoju iki vasaros bus ledas :D

16806931_1379306252100769_80119797982568

 

tikiuosi 500 hp isspaust ;/ 

  • Už 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

9 hours ago, Erko_Malboro said:

Sakai trumpoj distancijoj nepaima? :))

Be sansu, pas mane jb4, 535i twin turbo manual, 400+ hp nebent ant slapio, per lietu stipru, lenktyniavom per lietu mano x5 4.6 pries c63 amg (e suka 500+hp) padariau 4:1 :p

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 8 valandas(-ų), Qyanas_Yvanauskas rašė:

Be sansu, pas mane jb4, 535i twin turbo manual, 400+ hp nebent ant slapio, per lietu stipru, lenktyniavom per lietu mano x5 4.6 pries c63 amg (e suka 500+hp) padariau 4:1 :p

Nu jo pries toki beasta subarikas sansu neturi, bet tikiu kad subis is vietos trukteltu greiciau , jeigu ziurint i raro spec , turetu priesintis ant trumpos, jo ant ilgos tikrai nk nesakau, gautu it gautu sausa 

  • Už 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

1 hour ago, Erko_Malboro said:

Nu jo pries toki beasta subarikas sansu neturi, bet tikiu kad subis is vietos trukteltu greiciau , jeigu ziurint i raro spec , turetu priesintis ant trumpos, jo ant ilgos tikrai nk nesakau, gautu it gautu sausa 

Belenkaip jaucias 2 turbo is vietos :D ziema vaziavau be zieminiu i lietuva nes uk nereik, tai gavau vaziuot visad ant 1.4 apsuku, tik 1.5 pakeli tai ipucia abi turbo ir eini skersas :D  vienintelis minusas kas pas mane nera tai elsd, dbr f serijos conceptam deda super dalykas! :D 

Kuriu video savo drifto po biski, 1-2 men ir bus :D turiu e46 visa islengvinta, su hidrauliniu, short shift, virintu reduktorium, tiesiu ismetimu ir daug extra (street legal) va ten tai ydomunas ziedukus baust, o su tais 4x4 tai borring, pvz x5 gaila tai gavau pirkti frontera kad po miskus pasilauzyt :D lietuvoj pasidejau tai ziema ahuenai buvo :D  

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...