Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Emilija_Adomaityte

SUNSIDE LAIKRAŠTIS ! - #1

Rekomenduoti pranešimai

prieš 23 minutes(-ių), Emilija_Adomaityte rašė:

:DD lauk įspėjimų vyras... UŽBLOKUOKIT JŪS JĮ ARBA DUOKIT MUTE ANT FORUMO jau per daug reiškias trūkumas dėmesio žmogučiui :( jau giala man jo

Tau irgi vyruk ar moterie, nežinau kaip kreiptis, sėkmės. Blokuok neblokavus, mutink nemutinus, nepadės. Turiu dar daug accountų, o ir unbaną susiveikt nesunku. ;) Gaila tavęs, kad gimei, tu esi nesigavusio aborto priežastis.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kitose svetainėse
prieš 1 valandą, Paul_Silver rašė:

Tau irgi vyruk ar moterie, nežinau kaip kreiptis, sėkmės. Blokuok neblokavus, mutink nemutinus, nepadės. Turiu dar daug accountų, o ir unbaną susiveikt nesunku. ;) Gaila tavęs, kad gimei, tu esi nesigavusio aborto priežastis.

Bahuriuk rink žodzius nes gali blogai pasibaigti :)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 17 minutes(-ių), Beliunas_Justas rašė:

Bahuriuk rink žodzius nes gali blogai pasibaigti :)

nebegasdink, nesiruosiu bazarint su kazkokiu baxuru uz laido ar mergina, kuri per visur vaiksto. 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 11 minutes(-ių), Paul_Silver rašė:

nebegasdink, nesiruosiu bazarint su kazkokiu baxuru uz laido ar mergina, kuri per visur vaiksto. 

Justas tau po kažkur vaikšt o:DDDD tu čia visu gazdiini sav obazaru vjz :DDD tu kaip koks vaiknamins kalbi ir bandai įrodyt ką visi žino ir žvengia iš tavęs :DDDD

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Ką tik, Emilija_Adomaityte rašė:

Justas tau po kažkur vaikšt o:DDDD tu čia visu gazdiini sav obazaru vjz :DDD tu kaip koks vaiknamins kalbi ir bandai įrodyt ką visi žino ir žvengia iš tavęs :DDDD

aš apie tave šnekėjau, o ne apie Justą. Žvengi tik tu iš nieko, o kalbu taip, nes užknisai mane, nematau jokios pagarbos tau.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Ką tik, Paul_Silver rašė:

aš apie tave šnekėjau, o ne apie Justą. Žvengi tik tu iš nieko, o kalbu taip, nes užknisai mane, nematau jokios pagarbos tau.

Žinok aš tau ypač nematau jokios pagarbos nes nusišneki :DDDD

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Ką tik, Emilija_Adomaityte rašė:

Žinok aš tau ypač nematau jokios pagarbos nes nusišneki :DDDD

Skaitau ir man nejuokinga, tik nesuprantu kam tiek daug žvengų kiekviename poste. :/ Daug neprašau, tik lapelio ir balso teamspeake.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Nepasikliaukit šitu žvairium, visad kopijuoja per visus projektus visų nickus ir ne tik, karočia čigonas. eta da.. tvinkis4life

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Kelk savas nuotraukas ir okey bus, o dabar neįdomu šimtą kartą mačiau.. Ir pričiom reklamuoji kito serverio pavadinimą? Už tai dar ir įspėjimus prasileisi ;\..

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 16 minutes(-ių), Darius_Point rašė:

Kelk savas nuotraukas ir okey bus, o dabar neįdomu šimtą kartą mačiau.. Ir pričiom reklamuoji kito serverio pavadinimą? Už tai dar ir įspėjimus prasileisi ;\..

Projektas yra žlugęs, ir čia ne reklama :) ačū už pasitikėjima ;)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
4 hours ago, Emilija_Adomaityte said:

Projektas yra žlugęs, ir čia ne reklama :) ačū už pasitikėjima ;)

,, Žlugęs ”, o nepagalvojai, jog gali ,, nebebūti žlugęs ”? Gali atsistatyti ir tavo reklama visi naujokai susigundę išbėgs.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
3/28/2017 at 16:31, Paul_Silver rašė:

dar nupisi fotkes is sitos temos 

tai prizadu ir garbes zodis, kad neatsipisiu niekad ir visur kur tik matysiu tavo postus, cituosiu.

:9_innocent::11_blush: Kažkas prisimena mano laikraščius :17_heart_eyes::17_heart_eyes:

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.

• Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.

• Sukurti naują...