Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Titanz_Joker

Padirbta ginklo licencija

BALSAVIMAS  

179 balsai(-ų)

  1. 1. Ar reikia šio atnaujinimo?



Rekomenduoti pranešimai

17 hours ago, Stan_Gone said:

Nu sugalvotą gerai, bet galima gal mažiau tų star dėt iki 40 gal? Susimokėtų baudą tarkim už ta fake glic, o jeigu jau rasi narkų ar žmogų be teisių tada jau veši į kalėjimą, nes jeigu taip padarytų kas antras su ta fake glic vaikščiotų manaau.. :D

 

1 hour ago, Arnas_Anatomys said:

Sutinku, gera įdėja tiek gp tiek swat, tik kad nedėtų per daug tų star, užtektų 10-20 star, svarbiausia, kad pačią ta glic atimtų.

Todėl ir rašiau kažkur nuo 30-60 star:D bet manau, kad visgi tai turėtų būti apie 30 star.

1 hour ago, Mccarei_Tfozzi said:

gal ir sutikčiau bet nemanau kad galėtumėt darytu paprastus reidus tikrindami gun lic, manau norint patikrint gunlic turetu but priezastys tam pvz turit irodymus kad rode ginkla viesoje vietoje.

 

18 hours ago, Vytautas_Cames said:

reiktu padaryt , kad iš ginklinės ginklų lic galima būtų gauti tik kas 24h. O swat galėtu tikrinti ar tikra ginklų lic tik jei pagauna rodant ginklą ir jei iš žaidėjo atima ginklų lic , o jis turi netikra dasidėtu papildomai stars 

Dėl šito manau, jog būtų galima padaryti taip, kaip seniau būdavo su narkotikų tikrinimu - kai uždedi įtarimą. Nes kai dedi kokį nors įtarimą tu realiai įtari žmogų ir patkrini ką jis dar daro/turi nelegalaus. Bet čia irgi būtų taisyklė kurią nurodytų DPKT (@Rolanda_Cherry@Kornelijus_Kornis@Vasia_Carter)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Skamba gerai, bet man nepatinka tai, kad pagavus įtarimo lygis būtų dedamas iki 40, siūlyčiau dėti virš 40, kodėl ? Nes ją nusipirkti, kaip tu sakei už tuos pora šimtu tūkstančių tai gali kiekvienas, nes naujokėliai milijonus ten varto, kaip žinoma, ekonomika kritus.. Tad, jog tai būtų rizikinga ir prieš perkant pagalvotų ar tikrai nori sėsti, kadangi nelegalu, tad aš už tik tuo metu jei star gaunami virš 40 ir žinoma, jog tikrinti būtų galima tik baudžiant civilį už ginklo naudojimą..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

19 hours ago, Piktas_Pacanas said:

Skamba gerai, bet man nepatinka tai, kad pagavus įtarimo lygis būtų dedamas iki 40, siūlyčiau dėti virš 40, kodėl ? Nes ją nusipirkti, kaip tu sakei už tuos pora šimtu tūkstančių tai gali kiekvienas, nes naujokėliai milijonus ten varto, kaip žinoma, ekonomika kritus.. Tad, jog tai būtų rizikinga ir prieš perkant pagalvotų ar tikrai nori sėsti, kadangi nelegalu, tad aš už tik tuo metu jei star gaunami virš 40 ir žinoma, jog tikrinti būtų galima tik baudžiant civilį už ginklo naudojimą..

Aš apie tai irgi galvojau, bet manau kad būtų geriausiai 40. Kaip ir be pažymėjimo. Nes reikia palaikyti pusiausvyrą tarp dviejų dalykų. O jei, tarkim, bus galima tikrint /gunlic tik tada kai nusikalsta kuom nors - automatiškai bus daugiau nei 40 star.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Užž, gal kažkiek ir atsigautu serverio ekonomika, nes dabar ekonomika tai nekažką..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

8 hours ago, Valentinas_Kasteckis said:

Jeigu kas ir turėtu tikrinti ar tikra ar netikra licenzija, tai nebent FTB arba Policija :D SWAT veikla tikrai netokia.

S.W.A.T. išvis veiklos nebeturi. Bandau galvot atnaujinimus kad ji atsirastų. Beto čia SARG'as tu tikiesi kažkokios paralelės su realiu gyvenimu?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...