Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Universal_Cannabis

Universal_Cannabis

Rekomenduoti pranešimai

     Jūsų tikrasis vardas, bei kiek jums yra metų? : Rokas. 17 Metų. (2000-03-13.) Pravardė: Točkė.

    Jūsų zodiako ženklas? : žuvys.

    Kokiame mieste gyvenate? : Lietuva - Utena.

    Trumpas jūsų charakterio aprašymas: Sveikūčiai!!! Na mano charakteris yra toks jog greit įmanoma mane sunervinti,greit atsileidžiu,užsispyres ilgai nebūnų,bet ignoringas :D (artimiems žmonėms,arba su kuriais susipykes esu) Na iš ties padedantis esu,jaigu reikia kokios nors pagalbos tiek serveryje,arba realeme gyvenimę tikrai nėra sunku padėti. Pagalbos galima visados prašyti,tiek ir forume neignoruosiu tiek serveryje,na inoma jaigu nėra užsiiemimo arba reikalų.

    Ar turite namie augintinį ? ir koks tai, bei koks jo vardas? :Turiu. Katiną - Fynas. Katę - Pūma. Bei Šūo- Kaštonė

    Ką užsiimate laisvalaikiu? : Leidžiu laiką su mergina,padedu šeimoje jaigu reikia kokios pagalbos,būnų su draugais,sportuoju,retkarčiais pramogauju,na ir laisvu laiku dažniausiai vakarais prisėdu prie kompiūterio pažaisti Sarg'o,ARBA rašau dainas :) EchoDreamOfficial !!! 

    Kokio žanro filmai jums labiausiai patinka? : Siaubo,Komedijos,Veiksmo.

    Kodėl žaidžiate būtent šiame serveryje, o ne kokiame kitame? : Nes šiame serveryje malonūs žaidėjai,bendraujantys,padedantys,na yra ir tokių kurie ignoruoja,nepadeda,bet dauguma malonu vien todėl kad svarbiausia mandagūs ,pasisveikina :)

    Kaip sužinojote apie ši serverį? : Sužinojau prieš kokius 5 metus,kai pūsbrolis grįžes iš Anglijos žaides jau nuo pat pradžių šio serverio atidarymo pasiūlė ir man prisiregistruoti,pažaisti,tikrai gerai užimą laiką kai nėra retkarčiais veiklos. Iš pradžių žaidžiau su pirmąją paskyra kol neužblokavo,kadangi pūsbroliui teko kelius metus nustoti žaisti dėl tam tikrų asmeninių problėmų serveryje su savąja paskyra davė man žaisti,ir šiuometu susikūriau naują paskyrą.

    Kiek laiko žaidžiate šiame serveryje? : 4 metai su biškiu.

    Ką esate pasiekęs šiame serveryje? : Na kolkas nieko.

    Koks jūsų didžiausias tikslas šiame serveryje? : Iš tiesų net nenutuokiu ko noriu siekti serveryje,gal į darbus su pakvietimais,bet tai per daug įprasta kai serveryje su ankstesnių acc žaisdavau +- 4 metai,na,kolkas paliksiu tai nežinomybėje. :)

    Koks asmuo (Asmenys) yra autoritetai šiame serveryje? : Na,pagal mane tai Narkotikas_Mafijozas(pūsbrolis) vis tiek daug ko išmokė,kaip elgtis serveryje,ką galima daryti,kas draustina,tikrai padėjo įprasti žaisti serveryje be jokių nesąmonių.

    Jūsų kontaktiniai duomenys (NEBŪTINA) : 86*******

     Instagram: EchoDreamOfficial

     SnapChat: Tocke420

    Jūsų nuotrauka (BŪTINA) :

 

d86dabc2bc4589c0bf8b5b72687155a1190.jpg

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

2017-04-01 at 17:12, Vince_Escabo rašė:

Sveikas, daugybe kartu esu tavę matęs Utenos r. Sėkmės ateityje 

Labas,ouu,tai gal kada susimatyti :) ? Ačiū,tau taip pat :)

 

2017-04-01 at 17:43, Gytiz_Nesvarbu rašė:

sveiks malonu

Labas,man taip pat malonu :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

22 minutes ago, Cannabis_Policeman said:

O jūs visi čia copy peistinat mano nicką?

Ne,nevisi,tiesiog šovė į galvą tokį nicką kūrtis ir susikūriau :)

25 minutes ago, Mantas_Zekas said:

kur slibke padejai

Nebelošia,reisuos išlėkes.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...