Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Karko_Grand

2 pasiūlymai skirti darbams su pakvietimais.

Balsavimas :)  

19 balsai(-ų)

  1. 1. Ar reiktu įgyvendinti 1 pasiūlymą?

    • Taip
      13
    • Ne
      6
  2. 2. Ar reiktu įgyvendinti 2 pasiūlymą?

    • Taip
      12
    • Ne
      7


Rekomenduoti pranešimai

Sveiki, galvojau ir sugalvojau du visai neblogus pasiūlymus, tik nežinau, kaip Jūs tai įvertinsite, bet tiek to.

Pasiūlymai:

1. Padaryti tai, kad kai važiuoji į iškvietimą su švyturėliais negaudytu greičio matuokliai, nes labai užknisa stengiesi kuo greičiau papulti pas klientą, bet staiga pagauna greičio matuoklis ir deda bauda, tad tenka prilėtinti ir gaišti laiką.

2. Nuo tam tikro rango, kai yra leidžiama dirbti su nuosavu automobiliu irgi būtu galima gauti tuos 500eur/min, kaip ir su darbiniu transportu, manau ir padaugėtu daugiau dirbančių su nuosavom ir pagerintu darbo kokybę, bet tai pritaikyti būtu galima, kaip taksistams, mechanikams ir t.t.

Tikiuosi supratot šias mano idėjas, taigi balsuojame :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

tai kad man atrodo ir gauni tuos 500 jai apsauga su buffalo ar huntley vazineji nuosavu arba mexanikas su alpha ir taxi man atrodo gauna kurie su nuosavom vazineja tokiom kokios yra darbines, taip pat ir mafijos/gaujos..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 6 valandas(-ų), Gta_San rašė:

tai kad man atrodo ir gauni tuos 500 jai apsauga su buffalo ar huntley vazineji nuosavu arba mexanikas su alpha ir taxi man atrodo gauna kurie su nuosavom vazineja tokiom kokios yra darbines, taip pat ir mafijos/gaujos..

Tai tu gal ir gauni su tomis mašinomis kur yra darbe, bet ne su kitom kaip sultan/sunrise arba voodoo, tai jei yra leidžiama dirbti su nuosavomis tai tegu ir padaro, kad galima būtu gauti tuos 500eur/min ir su kitomis mašinomis ne tik su tomis kur yra darbe.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

1 hour ago, Karko_Grand said:

Tai tu gal ir gauni su tomis mašinomis kur yra darbe, bet ne su kitom kaip sultan/sunrise arba voodoo, tai jei yra leidžiama dirbti su nuosavomis tai tegu ir padaro, kad galima būtu gauti tuos 500eur/min ir su kitomis mašinomis ne tik su tomis kur yra darbe.

manau cia jau ispyzdejimas bus

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...