Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Titanz_Joker

Ar S.W.A.T. reikalingas kaip atskiras darbas?

Balsavimas/kritika  

84 balsai(-ų)

  1. 1. Kokia jūsų nuomonė?

    • Taip, toks dalykas pagyvintų teisėsauga ir yra reikalingas.
    • NE


Rekomenduoti pranešimai

1 minute ago, Vytautas_Cames said:

nesamone kazkoke xdddd kai buvai direktorius nedarei veiklos kaip kiti direktoriai todel gal tau taip ir atrode viskas su darbu ok tik truksta buffalo

Veiklą aš dariau. Cames'ai ne tau kalbėti apie mano direktoriavimą, kai nebuvai viso mano laiką valdžioje. O dėl tų tavo buffalo tai abejoju, kad įdės. Beto prie ko čia mano direktoriavimas? Čia net nėra idėja kurią noriu įgyvendint, aš labiau norėjau sužinoti kitų nuomones. Pats ką tik sugebėjai parašyti nesamonę.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 valandą, Admin_Bumeris rašė:

Buvo SWAT bazė ilgą laiką PD, tada jie gavo savo bazę. Ir jis ir toliau bus atskiras darbas ir nesvarbu ar jis iškirtinis kažkuom nuo kitų teisėsaugos sričių, o esmė ta, kad daugiau žaidėjų dirba teisėsaugoje ir mažiau darbo PD direktoriui yra, nes suvaldyti 2 darbų žaidėjų skaičių būtu chaosas.

Dėl šito sprendimas galimas paprastas. Jeigu DPKT leistų PD turėti 2 pavaduotojus, viskas kaip ir išsispręstų. Be to, ne visi darbuotojai iš SWAT'ų eis į PD. Kiti išeis į kitas teisėsaugos sritis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Už, nes kai tik būna koks nors pasiūlymas SWAT darbui, jis vis tiek būna neįgyvendintas, nes šis darbas apmiręs ir niekam nerūpi, taip, gal ši idėja ir nėra tinkama, kad reikėtų prijungti prie pd, gal tiesiog reikėtų jį panaikinti, nes šis darbas atrodo tiesiog be prasmės, kuris niekam nerūpi ir yra antrarūšis. Aš pats esu buvęs šio darbo pavaduotojumi ir dirbau jame netrumpą laiką, tačiau supratau, kad darbas neturi prasmės, tai šis darbas apmiršta ir lieka pašonėje. Tad tiek ir telinkiu, arba sugalvoti šiam darbui atnaujinimų arba jį tiesiog sunaikinti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

2 hours ago, Don_Sabotini said:

Prigalvojat visokių nesąmonių. Jei nepatinka darbas, palieki ir viskas. Pašalinti darbą, dar taip sumąstyti reikia :4_joy:

Niekas nesako, kad jis nepatinka. Tiesiog S.W.A.T. kaip darbas yra užmirštas. Jam beveik nededa atnaujinimų, nors ir yra jie siūlomi. Tiek aš tiek kiti, bandom prigalvot S.W.A.T. atnaujinimų, kad juos atgaivint. Nesamones čia tik tu šneki, turbūt paskaitęs tik pavadinimą ir net neįsigilinęs į temą. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 5 valandas(-ų), Eidenis_Profsniper rašė:

Dėl šito sprendimas galimas paprastas. Jeigu DPKT leistų PD turėti 2 pavaduotojus, viskas kaip ir išsispręstų. Be to, ne visi darbuotojai iš SWAT'ų eis į PD. Kiti išeis į kitas teisėsaugos sritis.

Puse žmoniu emigruos o kai kurie dar liks darbe nes jiemreik pradirbt 45 d o ka darys kiti darbuotojai vel lauks kol atsiras atrankos i kitas teisesaugas kaip dauguma skundesi del kitu teisesaugos sritciu kad nemoka atlikti savo pareigu gerai sako @Admin paliekam kaip viskas yra nes paskui liks 3 teisesaugos sritis ir tai gali but kad nebus vietu reiks laukt kol atsiras vietu 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...