Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Titanz_Joker

Ar S.W.A.T. reikalingas kaip atskiras darbas?

Balsavimas/kritika  

84 balsai(-ų)

  1. 1. Kokia jūsų nuomonė?

    • Taip, toks dalykas pagyvintų teisėsauga ir yra reikalingas.
    • NE


Rekomenduoti pranešimai

Sveiki, man galvoje vis sukasi tokia mintis. Noriu, kad tą mintį pamatytų daugiau žmonių ir išreikštų savo nuomonę. Laisvai priimu kritiką, nes tai, jūsų akimis gali atrodyti visiška nesamonė. Jeigu paprašysit viska parašysiu smulkiai ir detaliai.

Gerai, kaip prabuvęs S.W.A.T. daugiau nei 3 mėnesius visada galvoje turėjau vieną idėją. Galit mane vadint išprotėjusiu, nesveiku ir t.t., bet manau, kad to tikrai reikia. Reikia, kad S.W.A.T. būtų pašalintas, kaip darbas ir viskas (transportas, skin, nusileidimas su virve jei turi tą skin, bazė) būtų prijungta prie PD. PD galėtų turėt S.W.A.T. kaip būrį, o ne darbą (vis dėlto tai yra S.W.A.T. būrys o ne darbas), gal tai ir galėtų būti kaip ir atšaka ir tūrėti atskirus pakvietimus (kaip slapta policija), bet esmė tokia, kad tai nebūtų kaip vienas darbas, o, tarkim, PD įgaliotiniai būtų paskirti ir atsakingi už skirtingą atšaką (vienas už PD,kitas už S.W.A.T.,trečias už slaptają policiją(čia tik pamastymas visgi tai priklausytų nuo direktoriaus)). Nuėjęs į darbą tu sieki kažko: geresnės transporto priemonės, privilegijų. Nuėjęs į S.W.A.T. neužsibūni, nes ten keliesi rangą dėl prastesnės tr. priemonės. O jei S.W.A.T. būtų dalykas kurio reikėtų siekti kaip ir slaptos policijos? Manau S.W.A.T. būtų dirbti (arba būti) privilegija, o ne antrarūšis darbas, kuris yra labiausiai nuvertinamas teisėsaugoje. Tarp pačių teisėsagininkų tai yra beveik neskaitoma kaip darbas. Kadangi, tada į S.W.A.T. galėtų patekti tik ilgiausiai PD išdirbę darbuotojai - S.W.A.T. išties būtų kaip ir PD paaukštinimas ir ten būtų aukšto kvalifikuotumo darbuotojai, kurie šį būrį išties galėtų vadinti greito reagavimo būriu.

Jums gali atrodyti, ką reikėtų tada daryti su direktoriumi? Manau, kad tada reikėtų tokį atnaujinimą padaryti pasibaigus direktoriaus kadencijai.

 

@Eidenis_Profsniper

2 hours ago, Eidenis_Profsniper said:

TL;DR - Aš už!


Iš pradžių, pamatęs pavadinimą, pagalvojau - "kas čia per nesąmonė" ir puoliau balsuoti "ne". Beeeeet... Pamačiau, kas sukūrė temą, ir nusprendžiau paskaityti iki galo - buvęs darbo direktorius apie savo darbą tikrai turi viską kiaurai žinoti, ir šitas pasiūlymas tikrai nebus bereikšmis!

Gavosi taip, kad aš irgi nusprendžiau pritarti šiai idėjai. SWAT būrys - kuo jis išskirtinis?

  • Komanda /bomba - gali naudoti armija
  • Nusileidimas su virve - laaaabai retai kur naudojamas (nebent per kvalifikacijas arba žmogaus grobimus, tačiau ir tai - retai)
  • SWAT Van - išskyrus "/vip [Nemokamas mašinų plovimas] /kviesti SWAT [vieta]", daugiau nežinau kam naudojamas. Aišku, galima per streikus naudoti, bet, pripažinkim, yra tik tam, kad būtų ko siekti. Praktinės naudos ~0.
  • Seasparrow turi FTB.
  • Mašinos - kiekvienas darbas turi kitokį transportą, SWAT'ų nėra nei greičiausias, nei dar kažkoks (na, aišku, skarbonkės pakankamai atsparios smūgiams, bet... Burrito irgi iš pradžių atrodė gerai, o paskui - nėra tikslo su jomis dirbti).
  • Bazė - išskyrus kelis slaptus kambarius, į kuriuos galima patekti su cheatais arba bugais, ir tai, kad ji - arčiausiai LV ofiso, ji niekuo neypatinga.
  • Veikla taip pat neišsiskiria. Galima kurti tuos būrius... Tačiau jie darys tą patį, ką ir kitos teisėsaugos sritys.

Žodžiu, nieko ypatingo tuose SWAT'uose nėra.

Baigęs savo direktoriaus karjerą supratau, kodėl man ji buvo tokia sėkminga - buvo vasara, kai serveryje mažai žaidėjų, ir dirbau SWAT - teisėsaugos srityje, į kurią išties eina mažiausiai žmonių, palyginus su PD, FTB ar kariuomene.

 

Pabaigai - vienas probleminis klausimas. Ar SARG'ui tikrai apsimoka turėti 4 teisėsaugos sritis?

SWAT'us sujungus su PD, ar kuria nors kita teisėsaugos sritimi (manau, tai galima padaryti su bet kuria kita lygiai taip pat sėkmingai) nebus tokio didelio teisėsaugininkų išsklaidymo po darbus, ir gal SWAT'ai pagaliau bus viliojančiu užsiėmimu?

 

P.S. Tikrai nenoriu SWAT'ų "nubiedninti", tiesiog rašau taip, kaip mačiau per savo darbą šioje teisėsaugoje.


KARTOJU: PAMAČIUS DIDELĮ PALAIKYMĄ IŠPLĖSIU VISĄ IDĖJĄ DABAR JŪS MATOTE TIK KARKASĄ
Ačiū už jūsų suteiktą laiką

                                                                                                                                                                                                                                                                                              - Titanas    
                                                                                                                                                                                         

 

KOMENTUOJAM/BALSUOJAM/KRITIKUOJAM
 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

as pritarciau tavo idejai, nes ir pats esu dirbes swat ne viena karta, pirma karta dirbau ilgai pas badboy ten ranga gera gavau ir stengiausi, antra karta isidarbinau ir pradirbau tik minimuma nes kad ir gavus gera ranga tau nieko geriau nebuna, nera jokios motyvacijos kazko pasiekt. aisku man jis kaip darbas netrugdo vis kitokia teisesaugos sritis ir veikla skiriasi. bet jai butu toks burys pd tikrai daug kas noretu i ji patekt tik aisku ten turetu but jau kitokios privilegijos kaip ir spd. tokias mintis kad swat nereikalingas jau girdziu labai seniai tik reikia gerai apgalvot sita ideja su visa valdzia bei dpkt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

24 minutes ago, Gta_San said:

as pritarciau tavo idejai, nes ir pats esu dirbes swat ne viena karta, pirma karta dirbau ilgai pas badboy ten ranga gera gavau ir stengiausi, antra karta isidarbinau ir pradirbau tik minimuma nes kad ir gavus gera ranga tau nieko geriau nebuna, nera jokios motyvacijos kazko pasiekt. aisku man jis kaip darbas netrugdo vis kitokia teisesaugos sritis ir veikla skiriasi. bet jai butu toks burys pd tikrai daug kas noretu i ji patekt tik aisku ten turetu but jau kitokios privilegijos kaip ir spd. tokias mintis kad swat nereikalingas jau girdziu labai seniai tik reikia gerai apgalvot sita ideja su visa valdzia bei dpkt.

Pat valdžioje prabuvau visus 3 mėnesius. Ir taip, tai turėtų būti visai kitokios privilegijos nei yra dabar. Aš išplėtosiu jei pasieks 100 už balsavimą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

TL;DR - Aš už!


Iš pradžių, pamatęs pavadinimą, pagalvojau - "kas čia per nesąmonė" ir puoliau balsuoti "ne". Beeeeet... Pamačiau, kas sukūrė temą, ir nusprendžiau paskaityti iki galo - buvęs darbo direktorius apie savo darbą tikrai turi viską kiaurai žinoti, ir šitas pasiūlymas tikrai nebus bereikšmis!

Gavosi taip, kad aš irgi nusprendžiau pritarti šiai idėjai. SWAT būrys - kuo jis išskirtinis?

  • Komanda /bomba - gali naudoti armija
  • Nusileidimas su virve - laaaabai retai kur naudojamas (nebent per kvalifikacijas arba žmogaus grobimus, tačiau ir tai - retai)
  • SWAT Van - išskyrus "/vip [Nemokamas mašinų plovimas] /kviesti SWAT [vieta]", daugiau nežinau kam naudojamas. Aišku, galima per streikus naudoti, bet, pripažinkim, yra tik tam, kad būtų ko siekti. Praktinės naudos ~0.
  • Seasparrow turi FTB.
  • Mašinos - kiekvienas darbas turi kitokį transportą, SWAT'ų nėra nei greičiausias, nei dar kažkoks (na, aišku, skarbonkės pakankamai atsparios smūgiams, bet... Burrito irgi iš pradžių atrodė gerai, o paskui - nėra tikslo su jomis dirbti).
  • Bazė - išskyrus kelis slaptus kambarius, į kuriuos galima patekti su cheatais arba bugais, ir tai, kad ji - arčiausiai LV ofiso, ji niekuo neypatinga.
  • Veikla taip pat neišsiskiria. Galima kurti tuos būrius... Tačiau jie darys tą patį, ką ir kitos teisėsaugos sritys.

Žodžiu, nieko ypatingo tuose SWAT'uose nėra.

Baigęs savo direktoriaus karjerą supratau, kodėl man ji buvo tokia sėkminga - buvo vasara, kai serveryje mažai žaidėjų, ir dirbau SWAT - teisėsaugos srityje, į kurią išties eina mažiausiai žmonių, palyginus su PD, FTB ar kariuomene.

 

Pabaigai - vienas probleminis klausimas. Ar SARG'ui tikrai apsimoka turėti 4 teisėsaugos sritis?

SWAT'us sujungus su PD, ar kuria nors kita teisėsaugos sritimi (manau, tai galima padaryti su bet kuria kita lygiai taip pat sėkmingai) nebus tokio didelio teisėsaugininkų išsklaidymo po darbus, ir gal SWAT'ai pagaliau bus viliojančiu užsiėmimu?

 

P.S. Tikrai nenoriu SWAT'ų "nubiedninti", tiesiog rašau taip, kaip mačiau per savo darbą šioje teisėsaugoje.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Manau, kad tai gana didelis žingsnis, tiek teisėsaugai, tiek pačiam sargui. Tikrai nežinau ar buvo toks atvejis, kad vienas iš darbų būtų ištrintas. Ir aš linkstu prie to, jog šita idėja turėtų būti įgivendinta. Aišku, abejoju ar bumeris kažką darys, nebent surinksim labai didelį palaikymą. 

Taprasme manau visiem ir taip ašku, kad SWAT'ai, apskritai kaip darbas yra vienas iš labiausiai meh esančių darbų serveryje. Jeigu ir per atrankas surenkama apie 20 naujų veidų, praėjus minimumui dauguma išsibegioja. Kodėl? Realiai mąstant, tai veiklos labai labai mažai. Aišku, jog yra, bet nepalyginsi su kitom teisėsaugos sritim. Tarkim P.D. bene nuolat gauna iškvietimus, F.T.B. visada ir visus tikrina dėl narkotinių medžiagų. O ką turi swatai? Kaip Eidenis minėjo, jie turi tik

Citata
  • Komanda /bomba - gali naudoti armija
  • Nusileidimas su virve - laaaabai retai kur naudojamas (nebent per kvalifikacijas arba žmogaus grobimus, tačiau ir tai - retai)
  • SWAT Van - išskyrus "/vip [Nemokamas mašinų plovimas] /kviesti SWAT [vieta]", daugiau nežinau kam naudojamas. Aišku, galima per streikus naudoti, bet, pripažinkim, yra tik tam, kad būtų ko siekti. Praktinės naudos ~0.
  • Seasparrow turi FTB.
  • Mašinos - kiekvienas darbas turi kitokį transportą, SWAT'ų nėra nei greičiausias, nei dar kažkoks (na, aišku, skarbonkės pakankamai atsparios smūgiams, bet... Burrito irgi iš pradžių atrodė gerai, o paskui - nėra tikslo su jomis dirbti).
  • Bazė - išskyrus kelis slaptus kambarius, į kuriuos galima patekti su cheatais arba bugais, ir tai, kad ji - arčiausiai LV ofiso, ji niekuo neypatinga.
  • Veikla taip pat neišsiskiria. Galima kurti tuos būrius... Tačiau jie darys tą patį, ką ir kitos teisėsaugos sritys.

Kas iš tikrūjų nėra labai jau kažkas įpatingo, nes nėra naudojama dažnai.. Kiekviena teisėsaugos sritis turi savų pliusų, minusų, bet ką turi swatai? Minimumą kuriam nereikia baudų, o užtenka tik durnių pavoliot tas 70min? Oho.. 

Asmeniškai manau, kad SWAT darbo perdarymas į P.D. būrį būtų pati geriausia idėja. Taprasme būtų netik Kelių policija ir ***, bet ir swatai. Tiesiog kylant karjeros laipteliais, galėtum pasirinkti kokiai darbo šakai norėtum priklausyti. Kad pilnai nenuskriausti swatų valdžios, tas būrys galėtų turėti atskirą direktorių, kuris asmeniškai prižiūrėtų savo komandą, taip nuimdamas dalį naštos nuo P.D. valdžios. Būtų atskiros temos swatams, kad nesimaišytų su policija ir tiek. Aš visom keturiom pritariu šiai idėjai, aišku, pirma trūktų swatų, nes visgi darbas pradingtų, bet veliau viskas atsistotų į normalų kelią, ir būtų daugiau naudos nei yra dabar. Nepamirškit to, kad su swatų pašalinimu gali atsirasti ir dar vienas darbas, tad manau tai tik į naudą.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Aš tikrai už, bet atsiras tokių verksnių iš kitų teisėsaugos sričių, jog sakys jie ir taip jau turi "SPD", daug mašinų ir t.t. Bet anyways visada atsiras tokių, nes visiems neitiksi. O šeip tavo įdėja yra super, nes tada, kas dirbo swatuose pasiskirstytu į kitas teisėsaugos sritis, nes būtu 1 mažiau, arba kaip tik visi sueitu į PD, bet nemanau. Bet ir tada reiktu padaryti, jog PD galėtu vykti į grobimus, bet irgi sakysit, jog PD nėra tipo tokie kaip armija ir swat, bet palaukit, o FTB? jiems išvis grobimai neturėtu rūpėti... Nu krč pasakiau ką norėjau, nekreipkit dėmesio į klaidas... :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 58 minutes(-ių), Joker_King rašė:

Prieš. Idėja gal ir nebloga, tačiau mano manymu šią mintį turėtu siūlyti dabartinis SWAT direktorius.

Realiai suprantu, kodėl taip parašei, bet iš dalies tai būtų ir blogai. SWAT direktoriaus, kaip darbo vadovo, nuomonė apie tokius dalykus, kaip jo vadovaujamo darbo panaikinimas, visada bus subjektyvi, nes kas gi norėtų prarasti direktorių?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

1 hour ago, Joker_King said:

Prieš. Idėja gal ir nebloga, tačiau mano manymu šią mintį turėtu siūlyti dabartinis SWAT direktorius.

 

3 minutes ago, Eidenis_Profsniper said:

Realiai suprantu, kodėl taip parašei, bet iš dalies tai būtų ir blogai. SWAT direktoriaus, kaip darbo vadovo, nuomonė apie tokius dalykus, kaip jo vadovaujamo darbo panaikinimas, visada bus subjektyvi, nes kas gi norėtų prarasti direktorių?

"Jums gali atrodyti, ką reikėtų tada daryti su direktoriumi? Manau, kad tada reikėtų tokį atnaujinimą padaryti pasibaigus direktoriaus kadencijai."

 

Dėl direktoriaus buvau parašęs.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Buvo SWAT bazė ilgą laiką PD, tada jie gavo savo bazę. Ir jis ir toliau bus atskiras darbas ir nesvarbu ar jis iškirtinis kažkuom nuo kitų teisėsaugos sričių, o esmė ta, kad daugiau žaidėjų dirba teisėsaugoje ir mažiau darbo PD direktoriui yra, nes suvaldyti 2 darbų žaidėjų skaičių būtu chaosas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...