Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Fokus_Marokus

Ridos kėlimo/vežiojimo patobulinimas!

Ar sutinkate su šiuo pasiūlymu?  

134 balsai(-ų)

  1. 1. Ar sutinkate su šiuo pasiūlymu?



Rekomenduoti pranešimai

Aš nelabai suprantu, kam daugiau grūsti darbų į SARG'ą? Pakanka tų darbų ir atskiro darbo, kaip ridos kelėjas daryti nereikia. Visų pirma, tai skambės kvailai, kadangi bandoma atkurti kuo realistiškesnį žaidimą. Jau vien tas ridos kėlimas nėra realistiška detalė, o dar yra siūloma padaryti atskirą darbą. Visų antra, tai yra naujokų užsiėmimas. Naujokai tikrai neis pildyti anketų į kažkokius ridų kelėjus. Ridos kėlimas dabar yra pats lengviausias būdas naujokams apsiprasti serveryje ir užsidirbti. Visų trečia, šiame darbe būsi suvaržomas. Dabar ridą gali kelti kada nori, o ten reikės kelti per darbo laiką. Mano mintis būtų ta, jog galėtų būti taksisto rangas, kuris būtų ridos kelėjas. Tikrai šio darbo nesiūlau dėti, kadangi naujokai stipriai nukentės.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Nesamonė,mano duona kelt ridas nenoriu aš eit į darbus su pakvietimais,nes negaliu kitas dienas pražaist tų minučiu ir paimt minimumų..Neturiu galimybių ir i TS kol kas eiti,dėl šeimininių aplinkybių niekaip,o darbuose to reikia  .Pariėmė i medikus mane atrankoj ir po kelių dienų išmetė nes aš niekaip negalėjau net forume parašyt neaktyvumą.. Pasijungiu kada turiu laiko ir keliu rida bei klausau muzikos . PRIEŠ  neatimkit iš mūsų to

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

@Fokus_Marokus Nu gerai tu sugalvojai, bet su atobusu tu rydos nepakelsi tai darbas negali vadintis rydos kelejai ar kažka panašaus, nes su autobusais tik vežioja visus kurie palieka G, tad manau kai pasikeltu ranga galėtu ir eiti kelti ridas jau kažkam ir ne su autobusu o kažkam nuosavai.. Gal supratai 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 5 valandas(-ų), Aureja_Kmr rašė:

Nesamonė,mano duona kelt ridas nenoriu aš eit į darbus su pakvietimais,nes negaliu kitas dienas pražaist tų minučiu ir paimt minimumų..Neturiu galimybių ir i TS kol kas eiti,dėl šeimininių aplinkybių niekaip,o darbuose to reikia  .Pariėmė i medikus mane atrankoj ir po kelių dienų išmetė nes aš niekaip negalėjau net forume parašyt neaktyvumą.. Pasijungiu kada turiu laiko ir keliu rida bei klausau muzikos . PRIEŠ  neatimkit iš mūsų to

tai tavo jau bėdos kad tu nieko negali :DDDDDD O į tokius darbus į ts nereikia, o jei į foruma 5min anketa parašyt neaktyvumo negali tai jau net gal ir sergi

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Ridos kėlimo darbas :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD SARG LT 2k17 ******* ridas kelia, KOKS TOLKAS ?????????? IR DAR ŠAIBAS TOKIAS MOKA nu krw atsilupę negaliu. Koks tikslas išlaikyti mašina su 84984618974 ridos ir dar specialiai kr-w kelti jai rida, pagal įdėja vpš turėtu būt TRV kiekviena mašina užveža po 5-10 VNT MAX Į SAVAITE Į VISUS SALONUS IR VISKAS. O lv turgui pardavinėtu mašinas su kuo mažesne rida tuo brangiau ne kaip dabar debilizmas kažkoks 50k rida prašo 10m krw negaliu :DDDDDD bumerango logika.

O man atrodo dėl /vip nieko nepasikeistu vežiojo, vežioja ir vežios. Mutint reik po 2val. ir ramus sedės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 5 minutes(-ių), Alexas_Sowhite rašė:

Ridos kėlimo darbas :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD SARG LT 2k17 ******* ridas kelia, KOKS TOLKAS ?????????? IR DAR ŠAIBAS TOKIAS MOKA nu krw atsilupę negaliu. Koks tikslas išlaikyti mašina su 84984618974 ridos ir dar specialiai kr-w kelti jai rida, pagal įdėja vpš turėtu būt TRV kiekviena mašina užveža po 5-10 VNT MAX Į SAVAITE Į VISUS SALONUS IR VISKAS. O lv turgui pardavinėtu mašinas su kuo mažesne rida tuo brangiau ne kaip dabar debilizmas kažkoks 50k rida prašo 10m krw negaliu :DDDDDD bumerango logika.

O man atrodo dėl /vip nieko nepasikeistu vežiojo, vežioja ir vežios. Mutint reik po 2val. ir ramus sedės.

 

Ne Bumeris nusprendė, jog kuo didesnė rida, tuo daugiau auto vertas, o patys žaidėjai, nes pinigai serveryje yra praktiškai beverčiai tie kas ilgai žaidžia, o rida kaip kažkoks elitinis dalykas ant mašinos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...