Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Dilys_Donatas

Donatas_Dilys

Rekomenduoti pranešimai

  • Vardas? Donatas_Dilys
  • Pravardė? Pasakysiu, tai ir tu žinosi :/
  • Amžius? 2000.08.07
  • Zodiako ženklas? Liūtas būsiu
  • Kur gyveni? Panevėžys
  • Kuo mėgsti domėtis, gal kokius būrelius lankai? Dažniausiai prabūnu prie pc, taipogi vienas iš hobių tai yra kompiuterių taisymas. Geru oru sportuoju prie turniko, taipogi mano lankomas būrelis būtų „Tug Of War " Taipogi labai patinka Beatbox
  • Ką veiki laisvalaikiu? Mokykla, darbas, sportas, kompas, MAISTAS, miegas [replay]
  • Kiek laiko žaidi serveryje? Bus apie 1-2metai su gerom pertraukom.
  • Ar ilgai žaidi SA-MP? Nuo kada internetą atradau.
  • Kokius filmus mėgsti? Komedijos, mindfuck įvairūs, Action, Siaubiakai(tik kai esu ne vienas ;d )
  • Kokios muzikos klausai? Rusiškas repas, Pop'as , Hardstyle
  • Mėgstamiausias sportas? TugOfWar, Krepšinis, Fitnesas
  • Mėgstamiausias aktorius/ė? [R.I.P] Paul Walker
  •  

     

     

  • Kas yra tavo autoritetas? Draugai,Šeima
  • Kodėl žaidi būtent šiame serveryje? Mano nuomone geriausias serveris visoje Lietuvoje, aplinka lyg sava. Tiesiog pripratimo reikalas.
  • Ar turi augintinį? Jei taip, kokį? Įkelk jo nuotrauką (juk visiems įdomu pamatyti!) Turiu šunį ir katę, bet praganiau foto, o dabar labai tingiu fotkint :D :/
  • Turi brolių, seserų? Vienturtis (:
  • Koks tavo gyvenimo tikslas? Paeiliui tai, Savanoris į kariuomenę, Įstot į Kolegiją, Baigt Sistemos Administratoriaus profesiją, ilgai ir laimingai gyvent. Na o jeigu nelabai kas gautūs emigracija ^^
  • Kokie tavo privalumai? Žinantis savo pareigas, vietą, gan komunikabilus , rūpestingas.
  • Kokie tavo trūkumai? Nemėgstu kai kas nors aiškina, ką ir kaip turiu daryt, greitai susinervinu.
  • Įkelk savo nuotrauką (juk visiems įdomu pamatyti!)
  •  

    2016.03.05

     

  •  

    2016.10.01

     

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...