Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Benji_Pijuss

Valiutos loterija

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų V_P (Vardas_Pavardė) žaidime - Lukas_Outlawz 

2. Nurodykite rimtą priežastį, kodėl jums reikia  sarg.lt valiutos - Visu pirma, reiktų pasididinti verslą, nes dar mažos vertės. Kita priežastis - tai už savaitės pasibaigs adminas.

3. Jūsų aktyvumas per diena (darbo dienomis) - 3-5h

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

1. Jūsų V_P (Vardas_Pavardė) žaidime - Tom_Frost

2. Nurodykite rimtą priežastį, kodėl jums reikia  sarg.lt valiutos - Manau kaip ir kiekvienas rašo, kad nori prasitęst verslą, aš noriu padaryt tą patį, nes supranti reikia medikams ant premijų dėl to ,nes taip jie sunkiai dirba.

3. Jūsų aktyvumas per diena (darbo dienomis) - 4h-6h (240min-360min)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

1. Jūsų V_P (Vardas_Pavardė) žaidime -Linas_Telia 

2. Nurodykite rimtą priežastį, kodėl jums reikia  sarg.lt valiutos - Reikia pasikelti versla ir pradėti duoti naujokam rida kelti

3. Jūsų aktyvumas per diena (darbo dienomis) - 200-250

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

1. Jūsų V_P (Vardas_Pavardė) žaidime - Matas_Torek

2. Nurodykite rimtą priežastį, kodėl jums reikia  sarg.lt valiutos -  Būtų smagu pasikelt verslą ir, turėt daugiau pinigų, o su pinigais tai daryčiau visai neblogus dalykus. Pvz: duočiau naujokam kelt ridą, daryčiau kartas nuo karto eventus, dalybas. Manau jei gaučiau valiutos, tikrai daugiau žmonių turėtu pinigų ir galėtu savarankiškai juos užsidirbti. Manau turėčiau laimėti valiutą, dėl šių priežasčių, nes naudos atnešiu ne tik sau, bet ir naujokams ar ne naujokams. Ir dar vienas svarbus dalykas, kad padėčiau su pagydymais ar mašinų sutaisymais. Dar labai stengsiuosi padėti naujokam apsiprasti, aprodyti kur kas yra, kad nereikėtu floodinti į admin chata. Tai manau tiek.

3. Jūsų aktyvumas per diena (darbo dienomis) - Labai įvairus, bet svyruoja nuo 4h iki 8h. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

1. Jūsų V_P (Vardas_Pavardė) žaidime -  Stan_Gone

2. Nurodykite rimtą priežastį, kodėl jums reikia  sarg.lt valiutos - Esu prieš "teisėsauga" darantis blogus dalykus žmogutis, nesilaikantis taisyklių ir visada prieš sistema, bet be blogųjų savybių esu tuo pačiu Mafijos įgaliotinis. Taigi su papildomą valiutą galėtų padidėti mano "verslas", o tuomet galėčiau lengviau paskatinti ir motyvuoti "Cosa Nostra" mafijozus kariauti prieš "Immortal mafija", dalyvaut aktyviai grobimuose :) Be paskatinimų, gaudyčiau "čyterius" tiek kitoje mafijoje tiek apskritai serveryje ir stengčiausi padėti serverio žaidėjams, gal kada pasidarysiu "gerietis" laimėjęs loterijoje :3

3. Jūsų aktyvumas per diena (darbo dienomis) - 200-500 minučių :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

1. Jūsų V_P (Vardas_Pavardė) žaidime - Mister_Ass

2. Nurodykite rimtą priežastį, kodėl jums reikia  sarg.lt valiutos - Reikia versla didint, nes kolkas dar labai mazas :(

3. Jūsų aktyvumas per diena (darbo dienomis) - 150min

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Valiutos loterija

 

1. Jūsų V_P (Vardas_Pavardė) žaidime - Adidas_Meskis

2. Nurodykite rimtą priežastį, kodėl jums reikia  sarg.lt valiutos - na būtų fainei, kad nusipirkčiau admin'ą, nes jau baiginėjas man 1diena liko.

3. Jūsų aktyvumas per diena (darbo dienomis) - 150-400, būną visaip, priklauso nuo dienos.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

1. Jūsų V_P (Vardas_Pavardė) žaidime - Rick_Sanchez

2. Nurodykite rimtą priežastį, kodėl jums reikia  sarg.lt valiutos - Ateičiai, žadu imti trečio lygio adminą, gaudyti čyterius, nuversti Fokusą.

3. Jūsų aktyvumas per diena (darbo dienomis) - 200 min.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...