Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Bratva_Sarg

Naikinti.

Ar to reikia?  

10 balsai(-ų)

  1. 1. Ar to reikia?

    • Taip
      6
    • Ne (Argumentuosiu)
      3
    • Neturiu nuomones
      1


Rekomenduoti pranešimai

Sveiki visi,mano ideja butu tokia kad panaikinti,kad teisesauga negali deti ginklu i spinta nes dabar nusipirkau nama su tuscia spinta o poto nusipirkau masina su pilna ginklu istraukiau ginklus bandau idet i nama neina o atgal i masina irgi neina,tai taip gavos jog praknisau milus uz ginklus nes dabar su ginklais rankose reiks numirst tai siulai tai panaikinti :)

 

Papildyta *Galetu bent jau tada padaryti jog jei is A51 zonos iseini tai netenki visu ginklu nes tikrai norisi pasipildyti savo namo spinta,o su tokiom salygom neiseina.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sutinku su tavo pasiūlymu. Viskas buvo gerai, kol iki tol nebuvo padaryta šio atnaujinimo. Man taip pat buvo, kad net į garažą negalėjau įsimesti ginklų, nes rašo jog apsauga ir teisėsauga negali to daryti. Tik nesuprantu vieno dalyko, kokiu tikslui tai padaryta?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Prieš. Kadangi, teisėsauga prisikrauna sau ginklų į spintas ir sėdi kol neparduos namo

prieš 1 valandą, Don_Sabotini rašė:

Sutinku su tavo pasiūlymu. Viskas buvo gerai, kol iki tol nebuvo padaryta šio atnaujinimo. Man taip pat buvo, kad net į garažą negalėjau įsimesti ginklų, nes rašo jog apsauga ir teisėsauga negali to daryti. Tik nesuprantu vieno dalyko, kokiu tikslui tai padaryta?

Tuo tikslu, kuris mano paminėtas viršuj. Nes teisėsaugos didelis procentas yra ir jei visi susikraus ginklus, vėliau namus parduoda ir šaibų sau prisikrauna.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 valandą, Vika_Wayy rašė:

Prieš. Kadangi, teisėsauga prisikrauna sau ginklų į spintas ir sėdi kol neparduos namo

Tuo tikslu, kuris mano paminėtas viršuj. Nes teisėsaugos didelis procentas yra ir jei visi susikraus ginklus, vėliau namus parduoda ir šaibų sau prisikrauna.

Seniau viskas tas pats buvo ir nieks nesiskundė. Dabar taip gaunasi, kad apsauga ir teisėsauga negali net iš mašinos gun pasiimti, nes negalės įsidėti atgal?. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...