Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Redaz_Nissan

Priekaba žaidėjams ir ne tik.

Ar reikia?  

19 balsai(-ų)

  1. 1. Ar reikia?

    • Taip
      14
    • Ne
      3
    • Neturiu nuomonės.
      2


Rekomenduoti pranešimai

Na , ką gi sveiki visi. Norėjau pasiulyti tokį dalyką priekaba. Na žinau kad galima dėti į automobilį ten narkotikus ginklus ir t.t, bet taip būtų žymiai įdomiau. Tai ka aš norėčiau pasiulyti kad būtų tiesiog tokia priekaba į kuria galima būtų dėti nark,gun, žinoma ten tilptu daugiau negu bagažinėj. Ir ta priekaba jūs galėtumėt tampyt kur tik norit ja reiktu užsikabinti kaip fūros didelę priekaba. Bet ji būtų visai tokia maža nedidoka. Žinoma ją galima būtų padaryt kad ji būtų registruota taip pat kaip automobilis. Betkuri teisėsaugos sritis galėtu dėti star už neregistruota priekabą. Taip pat ir FTB galėtu tikrinti ka veža toje priekaboje galima už nark būtų ir galima gauti star. Tiesiog jūs kur norit ten ir tempiat ją jei ji ne ant automobilio teisėsauga jos tikrinti negalės.

 

Tiesiog aš šiaip pagalvojau kad visai įdomu būtų galvokit kaip jum čia tik pasiūlymas nesmerkit :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Ką tik, Kharid_Off rašė:

Gal ir už, bet tada mechanikai turėtų irgi prisidėti, kadangi taip pačiai kaip palikta trasnp. priemonė nevietoje, jie nutempia ir gali uždėti įtarimą, manau su priekabą tą patį reiktų padaryti.

Labai gera mintis buvau visai pamiršęs ačiū tau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 valandą, Vladislav_Stepanov rašė:

Norėčiau paklausti ar yra Gta San Andrease toks dalykas išvis kaip priekaba automobiliams skirta?

Faktas,kad nėra tai man pačiam netgi labai idomu kaip tai butu imanoma išvis toki atnaujinima padaryt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...