Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Lukas_Wriht

Pukiz_Lost

Rekomenduoti pranešimai

  • Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje: @Pukiz_Lost
  • Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: inv/aim
  • Ar žaidėjas buvo užblokuotas žaidime? ne
  • Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]: 
  • Nurodyti sekundžių/minučių intervalą, kur žaidėjas cheat'ina : 1sec - 4sec inv+aim 5sec - 18sec inv ir vėl gi aimas, matosi kaip žaidėjas pataiko visas kulkas, ir dar naudoja c-bug'a, arba /baik komanda, kad greičiau atsistoti iš savo pozicijos, o tai yra neleistina,  18sec - 26sec aimas, pataiko tris kulkas iš prieplaukos į žmogų, o tai yra neimanoma net atsitūpus, to neleistu recoil'as, nes taikinukas plečiasi, ir darosi vis sunkiau pataikyti.
  • /info gale
  • Papildau : Tau per visus šituos video toks pats packet lost'as ir tu kuo puikiausiai šaudaisi, tai tipo dabar per juos nelips tau? Nejuokauk tik tu, kaip ir sakiau, per visus video tau packet loss'tai išsiilaiko maždaug tokie patys.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

1-4 sec : kaip visi zinom prieplaukos vartai yra buginti del to galejo nelipti, lostai 0,84. Del aimo tai i stovinti zmogu nereikia baisaus skilo pataikyt.
5-18 sec : lostai 1,19 tai jau pats turi suprast kad lagino ir del to galejo kulkos nelipt, kur tau cia aimas? zmogus tiesiai i mane bega kaip i ji nepataikyt ? ir vos vos i sonos vaiksto, tai cia wow pyzda kaip sunku pataikyt. Parodyk man kur cia cbugas.
18-26 sec : zmogus vietoj stovi, atsitupes saudau kaip i ji nepataikyt ? 
21sec : zmogus bega tiesiai, ant galo atsitupiu, cia viskas normaliai yra.
pridedu : tai tu autiste ka man daryt kad tokie lostai pas mane ? susikeliu as juos kazkaip ar kas ? 
 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...