Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Albertas_Legend

24 VALIUTOS Konkursas!

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Mihail_Garbaciov

2. Kodėl norite prizo, bei kokio labiausiai norėtumėte? 24valiutos, verslui pakelt.

3. Pateikti įrodymus, kad paspaudėte subscribe: 

6f0dd67ae58da2886b68476160c809c4996.png

 


 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Anketa

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: James_Surreno

2. Kodėl norite prizo, bei kokio labiausiai norėtumėte? Na, nėra jokio skirtumo koki priza gaučiau, bet butu geriau valiutos, kad galėčiau nusimirkti verslą, nes už pinigus nelabai račiau, jei dar liktu valiutos, savo dasidėčiau pirkčiau klubą.

3. Pateikti įrodymus, kad paspaudėte subscribe:

Spoileris

 

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Anketa

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Dede_Klerikas

2. Kodėl norite prizo, bei kokio labiausiai norėtumėte? Labai noriu prizo t.y 24 valiutas, nes mano verslas yra gan mažokas, ir labai norėčiau jį pasididinti, bei užsidirbti daugiau pinigų per Sarg.lt :)

3. Pateikti įrodymus, kad paspaudėte subscribe: 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: @Dwayne_Master

2. Kodėl norite prizo, bei kokio labiausiai norėtumėte? Šiaip realiai norėčiau 24 valiutos, bet ir 10'000'000milijonų. Valiutos norėčiau todėl, nes esu naujokas šiame serveryje norėčiau užsisakyti 1 lvl adminą ir pasiimti verslą 240 į minutę su vip. Aiškiai mane visi pravardžiuoja žaidime ar daro blogą įtaką todėl reiktų bausti pagal bausmes. Net nežinau ar imčiau verslą ar 3lvl administratorių arba 1lvl ir verslą. Verlso noras yra tas jog dabar pas mane uždarbis po biškutį į minusą, į minusą, o dirbti tingisi. 10m norėčiau, nes noriu pirkti kokią retą mašiną ar kokį namą statomą ( jeigu kas parduotų ), nes mašinos man tikrai reiktų dabar važinėju su sultanu ir elegy.. 

3. Pateikti įrodymus, kad paspaudėte subscribe: 

Spoileris

6ba99d38da1a6e54d1b592f6f5d8aef0859.png

Gal ir vienoda su žmogumi, bet dariau irgi apkarpiau tuos šonus ir apačią.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

 

Anketa

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Tuzk_Xary

2. Kodėl norite prizo, bei kokio labiausiai norėtumėte? Norėčiau valiutos :) Man nereikia 24. Man užtektų ir 12. Kitus 12 galėtumėte įteikti kitam žaidėjui. Noriu prizo dėl to ,kad esu naujokas ir būtu gan gera pradžia pinigam gauti nusipirkčiau verslą. Ir tai tikrai padėtu man :)

3. Pateikti įrodymus, kad paspaudėte subscribe: 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Anketa

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Golden_Vodka

2. Kodėl norite prizo, bei kokio labiausiai norėtumėte? Todel kad trugsta ir pinigu ir valiutos siuo metu labai, todel dabar bandau laimeti belekoki priza nors 24val. Plius labai noreciau buti administratorius nes nesu dar buves.

3. Pateikti įrodymus, kad paspaudėte subscribe:

 

2c26db824f7e4f865d9ab048d392a386526.PNG

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime:Montis_Malboa

2. Kodėl norite prizo, bei kokio labiausiai norėtumėte?Manau jog kaip ir dauguma VALIUTOS, kodėl? Manau todėl jog esu linkes visiem padėti, dauguma sako "užknisa" kai rašo į pm - Heal tokį ir tokį. Bet man tai netrugdo, jei tikrai esu laisvas, man nesunku kažką pagydyti. Stengiuosi gaudyti serverio cheaterius, tad admin 3 lygio kaip ir būtinas. Dažnai naudoju /pzu komandą kad su kažkuo greičiau susiekti ar pažiurėti žmogų kokios jam tiksliai pagalbos reikia, tad jei laimėčiau pirmąją vietą manau tikrai prasitęsčiau 3 lygio adminą ir toliau visiem stengčiausi padėti, bei tvarkyti serverį, gaudyti cheaterius, bausti už nusižengimus ir visa kitą. Kita priežastis tai manau tai jog esu armijos kvalifikatorius, žinoma tam nereikia 24 valiutos, kad galėtum daryti /pzu bet tai prisideda prie tos rimtos priežasties kodėl apskritai reikia valiutos. Vedant kvalifikacija dažnai reikia /pzu komandos jog užtikrinti kvalifikacijos kokybe. Taip pat vedu ir treniruotes armijos darbuotojams, kaip ir kvalifikacijoje taip ir treniruotėje dažnai reikia panaudoti /pzu komanda, kartais net reikia /get komandos tiems kurie nori prisijungti prie treniruotės, tad kad nereiktų prašinėti kitų admin, geriausia turėti pačiam. Manau mano pagrindinė rimta priežastis yra tokia, jog noriu padėti kitiem. Tad tikrai būtų gerai gauti adminą nemokamai, norint padėti kitiem ar pagerinti mano atvėju kvalifikacijų bei treniruočių kokybe.

3. Pateikti įrodymus, kad paspaudėte subscribe: 

Spoileris

4f173f379a6db9320d8509f1015e4246494.bmp

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Lukas_Outlawz

2. Kodėl norite prizo, bei kokio labiausiai norėtumėte? Norėčiau 24 valiutos, nes reikėtų adminą nusipirkti, tuomet būtų kokybiškesnis žaidimas bei galėčiau padėti kitiem serverio žaidėjam.

3. Pateikti įrodymus, kad paspaudėte subscribe: 

Spoileris

21cd6929458e611aa4e143406cbb6b2d853.png

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...